Widzimy się na mieście – weekend 19 – 21 lipca, Poznań


17 lipca 2019

Podziel się newsem:

Weekend w Poznaniu to same muzyczne przyjemności. Choć nie tylko! Mamy też kilka wydarzeń dla tych, którzy lubią dobrze zjeść. Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 19 lipca w Poznaniu

Natalia Przybysz #NaFalach

Natalia Przybysz Na Falach w Poznaniu

Gdzie:  Malta
Kto:  Natalia Przybysz
Bilety:  bezpłatne

Koncerty z serii #NaFalach cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W ten weekend, przenosimy się nad Maltę, gdzie zagra jedna z bardziej charyzmatycznych wokalistek – Natalia Przybysz. Gwarantujemy Wam – to dobry sposób na rozpoczęcie weekendu w Poznaniu!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Poznaniu!


ŻAL w KontenerART 19/07

Gdzie:  KontenerART
Kto:  Żal
Bilety:  bezpłatne

Żal, czyli elektroniczno-gitarowy duet już w ten weekend w Poznaniu! Grupa zaprezentuje Wam taneczny set inspirowany latami 80-tymi. Do zobaczenia pod sceną!

Sprawdź inne koncerty w Poznaniu!


Noc w Palmiarni

noc w palmiarni Poznań

Gdzie:  Palmiarnia Poznań
Bilety:  7 – 10 zł, zapłać przed wejściem

Brak planów na weekend? Spędź noc w poznańskiej Palmiarni! W piątek to wyjątkowe miejsce będzie otwarte aż do 2:00 w nocy. W planie wydarzenia wykłady na temat czekolady, które poprowadzi Muzeum Czekolady w Poznaniu oraz wiele innych atrakcji.

Sprawdź inne akcje miejskie w Poznaniu


Wydarzenia w sobotę, 20 lipca w Poznaniu

Edison Festival – Taste The Music 2019

Edison Festival - Taste The Music 2019

Gdzie:  Baranowo
Kto:  Krzysztof Zalewski, Julia Pietrucha, O.S.T.R., Fisz Emade Tworzywo, Sorry Boys, Bitamina, Marcelina, Sonbird, nixes, Snowman, tęskno, Buslav, Pola Chobot & Adam Baran, MÖRK, Mongooz And The Magnet, Edyta Górecka
Bilety:  69 – 159 zł

W Baranowie pod Poznaniem już w sobotę rusza kolejna edycja Edison Festival. Podczas dwóch dni nad jeziorem przy hotelu Edison zagrają najwięksi artyści polskiej sceny, a wśród nich Krzysztof Zalewski, Julia Pietrucha, O.S.T.R., Fisz Emade Tworzywo, Sorry Boys, Bitamina, Sonbird, tęskno i wielu innych. Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne festiwale w Poznaniu


Wegańskie pokazy kulinarne z Wegan Nerd (Alicja Rokicka)

 Wegańskie pokazy kulinarne z Wegan Nerd (Alicja Rokicka) Poznań

Gdzie:  Nocny Targ Towarzyski
Kto:  Alicja Rokicka (Wegan Nerd)
Bilety:  bezpłatne

Na Nocnym Targu Towarzyskim tym razem coś dla miłośników dobrej kuchni, zwłaszcza tej wegańskiej. Alicja Rokicka, blogerka znana jako Wegan Nerd, zaprezentuje Wam ciekawe połączenia produktów roślinnych. Wpadnijcie posmakować!

Sprawdź inne festiwale w Poznaniu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Weekend w Poznaniu to same muzyczne przyjemności. Choć nie tylko! Mamy też kilka wydarzeń dla tych, którzy lubią dobrze zjeść. Sprawdźcie! Wydarzenia w piątek, 19 lipca w Poznaniu Natalia Przybysz #NaFalach Gdzie:  Malta Kto:  Natalia Przybysz Bilety:  bezpłatne Koncerty z serii #NaFalach cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W ten weekend, przenosimy się nad Maltę, gdzie zagra […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →