Widzimy się na mieście – weekend 18 – 20 października, Kraków


17 października 2019

Podziel się newsem:

Przed nami kolejny, pełen atrakcji weekend w Krakowie! Jeśli nie wiecie co robić – sprawdźcie nasze propozycje na najlepszą zabawę na mieście!

Wydarzenia w piątek, 18 października w Krakowie

Runforrest – Alchemia, Kraków

Runforrest - Alchemia / Kraków

Gdzie:  Alchemia

Kto:  Runforrest

Bilety:  25 zł

Runforrest to krakowski songwriter, który podbija serca słuchaczy w każdych okolicznościach. Za pomocą dźwięków tworzy bardzo intymną atmosferę. Jego piosenki to niezwykle szczere, osobiste opowieści, z którymi każdy jest w stanie się utożsamić. Ten koncert z pewnością zapadnie Wam w pamięci. Sprawdźcie już w piątek w klubie Alchemia!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 19 października w Krakowie

Lao Che w Krakowie

Lao Che w Krakowie

Gdzie:  Klub Studio

Kto:  Lao Che

Bilety:  50 – 100 zł

Lao Che to muzyka sięgająca do tradycji lat 70. i 80. oraz aktualne teksty, w których zespół dzieli się obserwacjami i refleksjami nad dzisiejszymi czasami i otaczającym nas światem. Ich najnowszy album Wiedza o społeczeństwie to – jak sam tytuł wskazuje – swoista lekcja o ludziach i ich perypetiach. Tego wszystkiego będziecie mogli doświadczyć na żywo już w ten weekend w Krakowie. Zapraszamy do Klubu Studio!

Sprawdź inne koncerty w Krakowie


Dyskoteka Szkolna 2000

Dyskoteka Szkolna 2000

Gdzie:  Klub Kwadrat

Kto:  DiLEMMA, HiTMEBABYONEMORETIME

Bilety:  25 zł, kup na Biletomat.pl

A po koncercie czas na after! W tym celu wpadnijcie do Klubu Kwadrat. Tam DiLEMMA oraz HiTMEBABYONEMORETIME zadbają o taneczną atmosferę i wasze wyśmienite humory. Będziemy się bawić w rytm najlepszych i najbardziej przaśnych przebojów z okresu 2000 roku. Do samego świtu!

Sprawdź inne imprezy w Krakowie


Wydarzenia w niedzielę, 20 października w Krakowie

Kwiat Jabłoni na Stulecie AGH „Studenci dla Studentów”

Kwiat Jabłoni na Stulecie AGH "Studenci dla Studentów"

Gdzie:  Klub Studio

Kto:  Kwiat Jabłoni

Bilety:  30 – 70 zł

Kwiat Jabłoni już w ten weekend w Krakowie! Duet, który podbił serca tysięcy słuchaczy zaprezentuje w niedzielę w Klubie Studio ulubione przez wszystkich przeboje z albumu Niemożliwe. Czeka Was prawdziwa studencka impreza, wyjątkowo jednak nie w klimacie techno, a folku, Jesteśmy przekonani, że i tak będziecie się świetnie bawić!

Sprawdź inne koncerty pop w Krakowie


Swiernalis – Luneta Nocą, Kraków

Swiernalis / Luneta Nocą / Kraków

Gdzie:  Luneta Nocą

Kto:  Swiernalis

Bilety:  25 – 30 zł

Weekend w Krakowie kończymy w lokalu Luneta Nocą. Tam, multiinstrumentalista i songwriter Swiernalis zabierze Was w podróż po swoich muzycznych zaułkach, a nie są one takie oczywiste. To, czego możecie być pewni, to że nie zabraknie tego wieczoru dobrej energii ze sceny, a frontman zarazi Was swoim niecodziennym poczuciem humoru. Przekonajcie się sami już w niedzielę!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Przed nami kolejny, pełen atrakcji weekend w Krakowie! Jeśli nie wiecie co robić – sprawdźcie nasze propozycje na najlepszą zabawę na mieście! Wydarzenia w piątek, 18 października w Krakowie Runforrest – Alchemia, Kraków Gdzie:  Alchemia Kto:  Runforrest Bilety:  25 zł Runforrest to krakowski songwriter, który podbija serca słuchaczy w każdych okolicznościach. Za pomocą dźwięków tworzy bardzo intymną atmosferę. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →