Widzimy się na mieście – weekend 17 – 19 stycznia, Kraków


16 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Brak planów na nadchodzący weekend w Krakowie? Mamy kilka propozycji, które powinny zaspokoić potrzeby każdego. Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 17 stycznia w Krakowie

Wilki – Niebieska Trasa, Kraków

wilki

Gdzie: Klub Studio
Kto: Wilki
Bilety: 100 zł, kup na Biletomat.pl

Prawdziwa petarda dla fanów starego, dobrego rocka na początek tego weekendu w Krakowie. Wilki w ramach Niebieskiej Trasy powrócą do korzeni i zaprezentują utwory ze swojej debiutanckiej płyty. Nie możecie tego przegapić!

Sprawdź inne koncerty rock w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 18 stycznia w Krakowie

newonce.party – Prozak 2.0, Kraków

newonce party

Gdzie: Prozak 2.0
Kto: Niko P, Zebra, VIT.
Bilety: TBA

Lata 20. trzeciego tysiąclecia ekipa Newonce zainauguruje właśnie w Krakowie już w ten weekend. Po dawkę najlepszych bitów i wyśmienitej zabawy przyjdźcie w sobotę do klubu Prozak 2.0!

Sprawdź inne imprezy w Krakowie


Przepływ ~~~

Przepływ ~~~

Gdzie: Szpitalna 1
Kto: Shandrill, 90Volts, Not So Pro, DZMK, CEZETEN
Bilety: 15 – 20 zł

W tym samym czasie na Szpitalnej 1 będzie miał miejsce prawdziwy przepływ dobrych, elektronicznych brzmień, o które zatroszczą się Shandrill, 90Volts, Not So Pro, DZMK oraz CEZETEN. Dajcie się oderwać od codziennych obowiązków i porwać w niezmącony niczym ruch!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Krakowie


Wydarzenia w niedzielę, 19 stycznia w Krakowie

TGD Kolędy Świata Kraków

TGD Kolędy Świata Kraków 19.01.2020

Gdzie: Tauron Arena
Kto: Kasia Cerekwicka, Ania Karwan, Marcin Sójka, Krzysztof Iwaneczko, Małe TGD
Bilety: 49 – 129 zł

Na koniec tego tanecznego weekendu w Krakowie proponujemy złapać oddech podczas koncertu Kolędy Świata. Na ogromnej scenie Tauron Areny staną wybitni wokaliści i wokalistki: Kasia Cerekwicka, Ania Karwan, Krzysztof Iwaneczko, Marcin Sójka oraz zespół Małe TGD. Wspólnie zabiorą Was w muzyczną podróż przez przeróżne kraje i epoki. Zapraszamy!

Sprawdź inne koncerty w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Brak planów na nadchodzący weekend w Krakowie? Mamy kilka propozycji, które powinny zaspokoić potrzeby każdego. Sprawdźcie! Wydarzenia w piątek, 17 stycznia w Krakowie Wilki – Niebieska Trasa, Kraków Gdzie: Klub StudioKto: WilkiBilety: 100 zł, kup na Biletomat.pl Prawdziwa petarda dla fanów starego, dobrego rocka na początek tego weekendu w Krakowie. Wilki w ramach Niebieskiej Trasy […]

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →