Widzimy się na mieście – weekend 15 – 17 listopada, Poznań


14 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kolejny koncertowy weekend przed nami! Tym razem w Poznaniu zaprezentują się światowe gwiazdy oraz rodzimi artyści. Nie zabraknie również szalonych imprez!

Wydarzenia w piątek, 15 listopada w Poznaniu

Król w Tamie

Król 15.11 Tama

Gdzie:  Tama
Kto:  Król
Bilety:  50 zł, kup na Biletomat.pl

Ten weekend w Poznaniu rozpoczynamy iście po królewsku, a to za sprawą Błażeja Króla, który w piątek wystąpi w Tamie. Artysta zaprezentuje podczas koncertu swój najnowszy materiał z albumu Nieumiarkowania. W związku z dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem, koncert został przeniesiony do klubu Tama. Śpieszcie się zatem po swoje bilety, które za chwilę również mogą zniknąć! Warto!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Poznaniu


Szkolna dyskoteka | Przyjaciele

Szkolna dyskoteka | Przyjaciele

Gdzie:  Próżność
Kto:  Hrabia+, Szmit, SimoBiskup
Bilety:  20 zł, zapłać przed wejściem

Ten uwielbiany przez miliony fanów na całym świecie serial przechodzi ostatnio swój renesans. W związku z tym, w ten weekend w Poznaniu odbędzie się wyjątkowa impreza, podczas której będziecie mogli zabawić się w stylu szóstki przyjaciół z Manhattanu. Szkolna dyskoteka startuje w piątek w klubie Próżność. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne imprezy w Poznaniu


Wydarzenia w sobotę, 16 listopada w Poznaniu

Dido w Poznaniu

dido w Poznaniu

Gdzie:  Sala Ziemi
Kto:  Dido
Bilety:  sold out

Koncert tej brytyjskiej piosenkarki w Poznaniu cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Nie bez powodu – Dido to jedna z najbardziej popularnych popowych artystek. Choć rozwój jej przypadł na przełom XX i XXI wieku, jej twórczość wciąż jest uwielbiana przez rzesze fanów. Wokalistka już w sobotę wystąpi w Sali Ziemi. Mamy nadzieję, że udało się Wam zakupić bilety!

Sprawdź inne koncerty pop w Poznaniu


Wydarzenia w niedzielę, 17 listopada w Poznaniu

Julia Pietrucha – FOLK it! Tour Poznań

Julia Pietrucha - FOLK it! Tour Poznań 17.11

Gdzie:  Aula Artis
Kto:  Julia Pietrucha
Bilety:  69 – 129 zł

Niedziela z kolei będzie spokojna i relaksacyjna. To dzięki folkowym dźwiękom serwowanym przez Julię Pietruchę i jej zespół! Artystka postanowiła przearanżować swoje dotychczasowe piosenki z dwóch płyt i zaprasza swoich fanów na wyjątkowe, subtelne i intymne koncerty. Poznański już w ten weekend w Auli Artis. Zapraszamy!

Sprawdź inne koncerty folk w Poznaniu


Bednarek w Poznaniu

Bednarek w Poznaniu

Gdzie:  B17
Kto:  Bednarek
Bilety:  sold out

Niedziela dla niektórych może być też bardzo taneczna, ponieważ w Poznaniu tego dnia wystąpi również Bednarek! W ramach trasy Back To The Past artysta zaprezentuje przekrojowy materiał obejmujący wszystkie albumy ze swojej dyskografii. Nie zabraknie oczywiście również utworów z najnowszej płyty Talizman. Nie może Was zabraknąć tego wieczoru w B17!

Sprawdź inne koncerty reggae w Poznaniu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Poznaniu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.