Widzimy się na mieście – weekend 14 – 16 lutego, Kraków


13 lutego 2020

Podziel się newsem:

Przed nami mocno hip-hopowy weekend w Krakowie. Swoje koncerty zagrają zarówno przedstawiciele młodego pokolenia, jak i stara gwardia.

Wydarzenia w piątek, 14 lutego w Krakowie

Misia Furtak w Krakowie

Misia Furtak Walentynki 2020

Gdzie: Szpitalna 1, Kraków
Kto: Misia Furtak
Bilety: 45 zł

Zanim jednak przejdziemy do hip-hopu… W Walentynki zabierzcie swoją drugą połówkę na koncert Misi Furtak! Twórczość tej niesamowitej artystki rozczuli Was i stworzy prawdziwie romantyczny nastrój. Najlepszy sposób na randkę w Krakowie!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 15 lutego w Krakowie

Wege Festiwal Kraków

Wege Festiwal Kraków

Gdzie: Forum Wydarzeń, Kraków
Bilety: bezpłatne

W sobotę z kolei obchodzimy Dzień Singla, a co przedstawiciele tej grupy najbardziej lubią robić? Oczywiście – jeść! Nie może Was zatem zabraknąć w ten weekend na Wege Festiwalu w Krakowie! Przyjdźcie i skosztujcie bezmięsnych pyszności z najlepszych restauracji w całym kraju!

Sprawdź inne festiwale w Krakowie


MHHF Miejski Hip Hop Festiwal | Kraków Hala Wisły

MHHF Miejski Hip Hop Festiwal | Kraków Hala Wisły

Gdzie: Hala Wisły, Kraków
Kto: ReTo, Żabson, Białas, White 2115, Young Igi, Opał, Karian, Rizi Beizeti, WARGA (Z Dupy)
Bilety: 89 zł, kup na Biletomat.pl

No i przechodzimy do głównych, zapowiadanych atrakcji tego weekendu. Jako pierwszy – Miejski Hip-Hop Festiwal 2020, w którego line-upie znaleźli się: ReTo, Żabson, Białas, White 2115, Young Igi, Opał, Karian, Rizi Beizeti oraz WARGA (Z Dupy). Nie możecie przegapić takiego składu na jednej scenie, jednego wieczoru!

Sprawdź inne festiwale w Krakowie


Mata / 100 dni do matury / Kraków

Mata / 100 dni do matury / Kraków

Gdzie: Klub Studio, Kraków
Kto: Mata
Bilety: 40 zł

W ten weekend w Krakowie wystąpi również Mata – zeszłoroczne objawienie polskiej sceny hip-hopowej! Ten młody raper, przykuł swoją uwagę bardziej uważnych słuchaczy już swoimi pierwszymi singlami, dzięki Patointeligencji sprawił, że mówił o nim cały internet, a swoim debiutanckim albumem przypieczętował swój talent. Teraz możecie usłyszeć go na żywo!

Sprawdź inne koncerty hip-hop w Krakowie


Dwa Sławy / Kraków / „Pokolenie X2” koncert premierowy

Dwa Sławy / Kraków / "Pokolenie X2" koncert premierowy

Gdzie: Klub Kwadrat, Kraków
Kto: Dwa Sławy
Bilety: 50 zł

Dwa Sławy powrócili w tym roku z nowym, genialnym albumem. Ale ta dwójka nigdy nie zawodzi! Czym jest ich Pokolenie X2? Przekonajcie się na żywo już w sobotę w Klubie Kwadrat. To będzie świetnie zakończenie weekendu w Krakowie!

Sprawdź inne koncerty hip-hop w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Przed nami mocno hip-hopowy weekend w Krakowie. Swoje koncerty zagrają zarówno przedstawiciele młodego pokolenia, jak i stara gwardia. Wydarzenia w piątek, 14 lutego w Krakowie Misia Furtak w Krakowie Gdzie: Szpitalna 1, KrakówKto: Misia FurtakBilety: 45 zł Zanim jednak przejdziemy do hip-hopu… W Walentynki zabierzcie swoją drugą połówkę na koncert Misi Furtak! Twórczość tej niesamowitej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.