Widzimy się na mieście – weekend 1 – 3 listopada, Trójmiasto


31 października 2019

Podziel się newsem:

Długi weekend to długie wieczory na mieście, przepełnione muzycznymi doznaniami z najwyższej półki. Sprawdźcie, co Was czeka w Trójmieście!

Wydarzenia w sobotę, 2 listopada w Trójmieście

Kozlov, BEN B, Techenko Showcase – Sfinks700

Køzløv BEN B Techenko Showcase

Gdzie:  Sfinks700

Kto:  Kozlov, Ben B, BeeT, Chester Bednarczyk, Dżony Dep, Lelak, Peregrin, Sokolovsky, SIMA, zaVVatjacy

Bilety:  10 – 25 zł, zapłać przed wejściem

Weekend w Trójmieście zaczynamy od wyjątkowej imprezy elektronicznej. Sopocki klub Sfinks700 organizuje showcase. Przyjdźcie sprawdzić, jak radzą sobie młodzi twórcy, w tym DJ sceny francuskiej – Kozlov. Oprócz dobrych brzmień nie zabraknie również cieszących oko wizualizacji i grupy tanecznej TAŃCZ, która dopełni ten wieczór swoimi choreografiami.

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Sopocie


Sławek Uniatowski – Gdańsk

uniatowski w gdańsku

Gdzie:  Filharmonia Bałtycka

Kto:  Sławek Uniatowski

Bilety:  70 – 119 zł

Trójmiasto odwiedzi również Sławek Uniatowski, który da wyjątkowy koncert w Filharmonii Bałtyckiej. Muzyk będzie promował swój debiutancki album sprzed roku – Metamorphosis, który łączy ze sobą wpływy jazzowe, soulowe i popowe. Wokaliście na scenie będzie towarzyszył uznany pianista jazzowy – Rafał Stępień. Z pewnością będzie to wyjątkowy wieczór!

Sprawdź inne koncerty w Gdańsku


RAT KRU / 2.11 / Drizzly Grizzly

RAT KRU 2.11 Drizzly Grizzly

Gdzie:  Drizzly Grizzly

Kto:  Rat Kru

Ten wyjątkowy, eksperymentalny duet mieszający w swojej twórczości elektronikę z elementami hip hopu zaprezentuje się w sobotę, w klubie Drizzly Grizzly. Będzie to jeden z przedpremierowych koncertów, ponieważ zespół pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który ukaże się pod szyldem wytwórni Kayax. Przyjdźcie i sprawdźcie jak Rat Kru wypada na żywo!

Sprawdź inne wydarzenia w Gdańsku


Wydarzenia w niedzielę, 3 listopada w Trójmieście

SARSA #zakryjtour2 – Gdańsk

SARSA #zakryjtour2 Gdańsk 3.11

Gdzie:  Parlament

Kto:  Sarsa

Bilety:  39 – 59 zł

Ten weekend w tanecznym klimacie zakończymy w klubie Parlament z Sarsą. Artystka odnosi coraz większe sukcesy, a kluby podczas jej koncertów wypełniają się po brzegi. Nie przegapcie tej okazji, aby usłyszeć najnowszy album wokalistki – Zakryj na żywo!

Sprawdź inne koncerty pop w Gdańsku


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Długi weekend to długie wieczory na mieście, przepełnione muzycznymi doznaniami z najwyższej półki. Sprawdźcie, co Was czeka w Trójmieście! Wydarzenia w sobotę, 2 listopada w Trójmieście Kozlov, BEN B, Techenko Showcase – Sfinks700 Gdzie:  Sfinks700 Kto:  Kozlov, Ben B, BeeT, Chester Bednarczyk, Dżony Dep, Lelak, Peregrin, Sokolovsky, SIMA, zaVVatjacy Bilety:  10 – 25 zł, zapłać przed wejściem Weekend […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Trójmieście

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →