Widzimy się na mieście – weekend 1 – 3 listopada, Kraków


31 października 2019

Podziel się newsem:

To będzie wyjątkowy weekend w Krakowie! Uświetni go oczywiście koncert znakomitego Stinga, ale mamy dla Was również wiele innych propozycji. Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 1 listopada w Krakowie

Zaduszki 2.0 x Vatra x Prozak 2.0

Zaduszki 2.0 x Vatra x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0

Kto:  Marcin Gruszczyński, Bubblegun aka Third Eye Dimension, DJ Sky, MØE, Hakk, nuarr, Matvoice, Mike Streams, Vybukhivka

Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Weekend w Krakowie rozpoczynamy mocnym akcentem. Klub Prozak 2.0 zaprasza na imprezę zaduszkową. Zagra dla Was śmietanka elektronicznej sceny. Spodziewajcie się najciekawszej muzyki z gatunków tech-house, light disco, house, techno i tech house oraz undergroundowych brzmień. Zapowiada się gorąca noc!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 2 listopada w Krakowie

Sting – Tauron Arena Kraków

Sting Official Event, Tauron Arena Kraków, 02.11.2019

Gdzie:  Tauron Arena

Kto:  Sting

Bilety:  sold out

Legenda światowej muzyki pop i rock powraca do Polski! Już w ten weekend Sting ponownie zagra w krakowskiej Tauron Arenie. Podczas koncertu usłyszycie największe i ukochane przez fanów przeboje zarówno z okresu solowej działalności muzyka, jak i bycia członkiem zespołu The Police. Szykuje się wielkie, muzyczne wydarzenie, którego nie powinniście przegapić!

Sprawdź inne koncerty pop w Krakowie


Wydarzenia w niedzielę, 3 listopada w Krakowie

Projekt Queen Symfonicznie z wielką orkiestrą w ICE Kraków

Queen symfonicznie w krakowie

Gdzie:  ICE Kraków Congress Centre

Kto:  chór i orkiestra Alla Vienna

Bilety:  130 – 170 zł

Muzyka legendarnej grupy Queen przeżywa swój renesans. Okazją do spotkania się z tą twórczością na żywo, są koncerty z serii Queen Symfonicznie. Jedno z takich wydarzeń czeka Was już w ten weekend w Krakowie. Czego możecie się spodziewać? Największych przebojów zespołu w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna. Zapraszamy do ICE Kraków Congress Centre.

Sprawdź inne koncerty w Krakowie


Ghostly Kisses (CA) – Kraków, Alchemia

Ghostly Kisses (CA), Kraków

Gdzie:  Alchemia

Kto:  Ghostly Kisses

Bilety:  30 – 35 zł

Ten weekend w Krakowie zakończymy w rytmie nostalgicznych i subtelnych dźwięków serwowanych przez zespół Ghostly Kisses, który przyjedzie do nas z Kanady. Dajcie się porwać w tę marzycielską otchłań i sprawdźcie, jakie brzmienia grupa zaprezentuje w Krakowie już w niedzielę, w klubie Alchemia.

Sprawdź inne z kategorii alternatywa w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

To będzie wyjątkowy weekend w Krakowie! Uświetni go oczywiście koncert znakomitego Stinga, ale mamy dla Was również wiele innych propozycji. Sprawdźcie! Wydarzenia w piątek, 1 listopada w Krakowie Zaduszki 2.0 x Vatra x Prozak 2.0 Gdzie:  Prozak 2.0 Kto:  Marcin Gruszczyński, Bubblegun aka Third Eye Dimension, DJ Sky, MØE, Hakk, nuarr, Matvoice, Mike Streams, Vybukhivka Bilety:  10 – […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →