Widzimy się na mieście – Warszawa, 24-26 maja


22 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Warszawa znów zaprasza i oferuje całe mnóstwo atrakcji. Kluby, letnie miejscówki, koncerty… w najbliższy weekend będzie w czym wybierać!

Piątek, 24 maja

J1 | Elena Colombi b2b Olivia – All Night Long

Gdzie:  Jasna 1
Kto: Elena Colombi, Olivia
Bilety:  30 zł, kup przed wejściem

Jedno z najbardziej pożądanych nazwisk na współczesnej scenie muzyki elektronicznej, autorka radiowej audycji w NTS Radio, a także rezydentka serbskiego Drugstore Beograd – Elena Colombi w niezwykle specjalnym secie b2b z rezydentką klubu Szpitalna 1, a także motorem napędowym krakowskiego UnsoundOlivią. Warto dodać, że występ będzie miał miejsce w formule all night long, gdzie artystki zaprezentują szerokie spektrum swoich muzycznych fascynacji.


Smolna: Roman Poncet / Sinfol / vitcat b2b Cocolino


Gdzie:
  Smolna
Kto:  Roman Poncet, Sinfol, Vitcat, Cocolino
Bilety: 20-30 zł, zapłać przed wejściem

Smolna zaprasza na pierwszy w Polsce set Sinfola, właściciela wytwórni Anagram. Prócz niego zaprezentują się m.in. Roman Poncet, protegowany Lena Fakiego, w którego labelu Figure wydał swoją debiutancką EP-kę, Vitcat oraz Cocolino.


Otwarcie sezonu na Wiśle – Przystań Nowa Fala


Gdzie:
  Przystań Nowa Fala
Kto:  Vinylstealer, Fafik
Bilety: bezpłatnie

Przystań Nowa Fala to miejsce, do którego często będą zaglądać mieszkańcy Warszawy w czasie sezonu letniego. Imprezy, bar, wypoczynek nad Wisłą… Czego chcieć więcej? Wszystkim wybierającym się tam w nadchodzący weekend życzymy jak najlepszej pogody!


Sobota, 25 maja

R.O x KONOBA – Warszawa, Miłość

Gdzie: Miłość Kredytowa
Kto:  R.O x Konoba
Bilety:  49 zł, kup bilet na Biletomat.pl

R.O x KONOBA to duet belgijskich producentów, którzy swoją współpracę rozpoczęli już w 2015 roku. Ich pierwszy wspólny utwór On Your Knees do tej pory osiągnął ponad 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i kilka milionów odtworzeń w serwisach streamingowych. W tym roku muzycy zaprezentowali album 10 – przez 10 miesięcy duet podróżował po świecie, odwiedzając 10 krajów i nagrywając w każdym z nich utwór inspirowany nie tylko danym miejscem, ale również lokalną sceną artystyczną. W ten sposób powstało 10 numerów nagranych min.: we Francji, Polsce, Japonii, Australii czy Gruzji. Całość składa się na materiał, który będziemy mogli usłyszeć już w najbliższą sobotę w warszawskiej Miłości Kredytowej!


MEN I TRUST

Gdzie: Hydrozagadka
Kto:  Men I Trust, Malena Zavala
Bilety:  SOLD OUT

Kanadyjskie indie trio – Men I Trust wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Twórcy Lauren, Tailwhip, Show Me How, czy I Hope To Be Around przyjadą do Warszawy z najnowszą płytą. Koncert, który odbędzie się w najblższą sobotę, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pomimo przeniesienia imprezy do większego klubu, jakim jest Hydrozagadka, wszystkie bilety zostały już sprzedane.


Niedziela, 26 maja

Życia mała garść – Warszawa

Gdzie: COS Torwar
Kto:  Natalia Kukulska, Adam Sztaba, Kayah, Katarzyna Groniec, Daria Zawiałow, Dorota Miśkiewicz, Kuba Badach, Marek Piekarczyk, Igor Herbut
Bilety: 149-159 zł,  kup bilet na Biletomat.pl

26 maja 2019 roku w warszawskiej hali Torwar odbędzie się koncert „Życia mała garść” dedykowany Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu – wspaniałym Artystom, o których pamięć trwa do dziś. Wydarzenie ma charakter niezwykle emocjonalny, bo opiekę artystyczną sprawuje nad nim córka muzycznej pary, Natalia Kukulska.

Narrację koncertu stanowią wspomnienia przyjaciół rodziców Natalii, z którymi Artystka przeprowadziła osobiste rozmowy. Zaś piosenki, które łączą całe pokolenia Polaków, zaaranżowane przez Adama Sztabę na orkiestrę symfoniczną, zabrzmią w interpretacjach wspaniałych polskich wokalistów. Usłyszymy takie postacie jak Kayah, Katarzyna Groniec, Daria Zawiałow, Dorota Miśkiewicz, Kuba Badach, Marek Piekarczyk i Igor Herbut, którym zaakompaniuje Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz Orkiestra Adama Sztaby pod jego batutą.

Warszawa znów zaprasza i oferuje całe mnóstwo atrakcji. Kluby, letnie miejscówki, koncerty… w najbliższy weekend będzie w czym wybierać! Piątek, 24 maja J1 | Elena Colombi b2b Olivia – All Night Long Gdzie:  Jasna 1 Kto: Elena Colombi, Olivia Bilety:  30 zł, kup przed wejściem Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →