Widzimy się na mieścieWarszawa, 17-19 maja


16 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Warszawa prędko nie zaśnie w każdą z weekendowych nocy. Jak na stolicę przystało, na mieście nie może zabraknąć atrakcji.

Piątek, 17 maja

J1 | Jacek Sienkiewicz – All Night Long

Gdzie:  Jasna 1
Kto:  Jacek Sienkiewicz, DiscoMule, Kovvalsky, Jan Szarecki (FALA 0), Pitti Schmitti, MKO
Bilety:  30 zł, zapłać przed wejściem

Urodził się w 1976 roku w Warszawie, jest producentem muzyki elektronicznej, swobodnie operuje brzmieniami klubowymi jak i eksperymentalnymi. Z sukcesami prowadzi wytwórnię Recognition Records, edukując kolejne muzyczne pokolenia. W opinii klubowej społeczności jest pionierem techno w Polsce, a także uznawany jest – wcale nie górnolotnie – za legendę sceny elektronicznej naszego kraju i nie tylko. Jacek Sienkiewicz już w ten piątek w Jasna 1.


Tel Aviv na Nocnym Markecie – otwarcie sezonu


Gdzie:
  Nocny Market
Kto:  TBA
Bilety: bezpłatnie

Jedna z ulubionych letnich miejscówek mieszkańców Warszawy powraca. Nocny Market ma silną markę i jeszcze większe grono zwolenników, którzy nie pozwolą zniknąć mu z mapy stolicy. Już w ten weekend miejscówka wraca do życia. Organizatorzy postarają się przenieść do Polski ulice Tel Avivu. Można liczyć zatem na najlepsze izraelskie jedzenie, dużo wina i świetną muzykę.


Sobota, 18 maja

Alvaro Soler – Warszawa – COS Torwar

Gdzie: Torwar
Kto:  Alvaro Soler, Kelvin Jones
Bilety:  120-130 zł, kup bilet na Biletomat.pl

Sukces Alvaro Solera jest imponujący – jego debiutancki album Eterno Agosto z takimi przebojami jak Sofia, El Mismo Sol czy Yo Contigo, Tú Conmigo (The Gong Gong Song) zdobył ponad 30 złotych, platynowych i diamentowych nagród na całym świecie. Arysta był nominowany do trzech nagród Latin American Music Awards, a ponad 2,5 miliona fanów dziennie korzysta z jego kanału na YouTube. W ramach trasy Mar De Colores European Tour 2019, Alvaro Soler zagra szereg koncertów w Polsce, w tym na warszawskim Torwarze.


BAM pres. Mark Knight / Tube & Berger / Chus + Ceballos

Gdzie: Palladium
Kto:  Mark Knight, Tube & Berger, Chus+Ceballos, NuCasa, Milkwish, M1k3
Bilety:  119-250 zł, kup bilet na Biletomat.pl

W jednym z najpopularniejszych warszawskich miejsc koncertowych i teatralnych o przedwojennej tradycji, wystąpią artyści światowego formatu. Tej nocy w Palladium wystąpią Mark Knight, Tube & Berger, Chus+Ceballos. Przede wszystkim zacieramy ręce na występ Marka Knighta – legendy z olbrzymim dorobkiem muzycznym, drugi najlepiej sprzedający swoje produkcje artysta wszech czasów na Beatport. Zagrają również Tube & BergerChus+CeballosNuCasa, Milkwish i M1k3.


Smolna: Simian Mobile Disco / Cyryl / MKO

Gdzie: Smolna
Kto:  Simian Mobile Disco, MKO, Cyryl
Bilety:  30-40 zł, zapłać przed wejściem

Simian Mobile Disco, znany i popularny projekt, wcześniej kojarzony głównie z produkcji w klimatach electro, a obecnie eksplorujący kolejne muzyczne kierunki. Ich najnowszy, odważny album Murmurations to materiał zupełnie inny niż poprzednie – zawiera wiele różnorodnych brzmień (nie tylko elektronicznych), a jego bardzo mocnym punktem są partie wokalne. Do warszawskiego klubu Smolna, Simian Mobile Disco wpadną zagrać DJ set, a towarzszyć im będą MKO i Cyryl.


Niedziela, 19 maja

Flor – Hydrozagadka

Gdzie: Hydrozagadka
Kto:  Flor
Bilety:  39 zł, kup bilet na Biletomat.pl

Flor, młody amerykański zespół, już w niedzielę wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce. 8 marca światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Flor Slow Motion, który zapowiada drugi album formacji. Podobnie jak ich debiut, Come Out, You’re Hiding, najnowsza płyta zostanie wydana przez Fueled By Ramen. Na debiutanckim albumie, nagranym w większości w sypialni, muzyka Flor oscyluje wokół indie popu. Znajdziemy tam także nieco cięższe, gitarowe brzmienie, dopełnione mocniejszą perkusją, co powoduje, że koncerty flor są niezwykle żywiołowe i porywające. W swoich tekstach muzycy poruszają tematy ludzkiej wrażliwości i uczuć takich jak tęsknota, złamane serce czy towarzyszącym wątpliwościom.

Warszawa prędko nie zaśnie w każdą z weekendowych nocy. Jak na stolicę przystało, na mieście nie może zabraknąć atrakcji. Piątek, 17 maja J1 | Jacek Sienkiewicz – All Night Long Gdzie:  Jasna 1 Kto:  Jacek Sienkiewicz, DiscoMule, Kovvalsky, Jan Szarecki (FALA 0), Pitti Schmitti, MKO Bilety:  30 zł, zapłać przed wejściem Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →