Widzimy się na mieścieWarszawa, 10-12 maja


10 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Stolica w weekend tętni życiem i eventami. Mieszkasz w Warszawie? Wpadasz na weekend? Sprawdź, gdzie warto się pojawić!

Piątek, 10 maja

Smolna: Sasha / Leon / Ricardo b2b Tenes / Gigi / Meicon

Gdzie:  Smolna
Kto:  Sasha, Leon, Ricardo, Tenes, Gigi, Meicon
Bilety:  30-40 zł, kup przed wejściem

Sasha to postać, której nie trzeba przedstawiać. Walijski didżej i producent od blisko 30 lat dostarcza słuchaczom najlepszej muzyki, występuje w najważniejszych klubach i festiwalach i nie opuszcza światowej czołówki w swojej kategorii. Prócz niego w Smolnej zaprezentuje się mocna ekipa, która zapewni całonocne harce na parkiecie.


4. Urodziny Miłości x Chamos x Flirtini x Łowcy / Miłość Kredytowa


Gdzie:
  Miłość Kredytowa
Kto:  Chamos, FLIRTINI, Spisek Jednego, Zeppy Zep, Groh x Buszkers, Wasabi, Princess Rap, NEEN NAH i inni
Bilety:  25 zł, kup przed wejściem

Miłość Kredytowa świętuje swoje 4. urodziny! Przez dwa dni celebry za deckami pojawią się ulubieńcy bywalców tego miejsca. W piątek przed gośćmi Miłości zaprezentują się m.in. FLIRTINI, Spisek Jednego, Zeppy Zep czy Groh i Buszkers. W sobotę parkiet będą rozgrzewać Princess Rap, NEEN NAH, DJ PANDA, Falcon1 i wielu innych! Wisieńką na torcie będzie obecność Chamosa z Holandii.


J1 | Rookas x Dtekk (All Night Long)

Gdzie:  Jasna 1
Kto:  Dtekk, Rookas
Bilety:  20-30 zł, kup przed wejściem

Kolejne majowe wydarzenie na Jasnej 1 jawi się jako niezwykle specjalne, a to ze względu na całonocny występ jednego z najbardziej uznanych i aktywnych artystów na polskiej scenie muzyki klubowej – Dtekk, którego możecie bardzo dobrze znać z szerokiej działalności w ramach białostockiego Up To Date Festival. Jędrzej zaprosił do Warszawy swojego litewskiego przyjaciela Rookasa, z którym już dziś maja staną w szranki w klubowej przestrzeni Jasnej 1.


 

Sobota, 11 maja

Ofenbach on The Rooftop! powered by Johnnie Walker

Gdzie: The View Warsaw
Kto:  Ofenbach
Bilety:  50-80 zł, kup bilety na Biletomat.pl

Francuski duet Ofenbach, w którego skład wchodzą muzycy Dorian Lo i César de Rummel, stał się prawdziwą sensacją. Wszystko za sprawą utworów Be Mine i Katchi które w krótkim czasie osiągnęły ogromny sukces. W ich rodzinnej Francji single osiągnęły już status diamentowych płyt. Muzycy ponownie odwiedzą Polskę, by zagrać w warszawskim The View.


Immersed: Kollektiv Turmstrasse, Smolna

Gdzie: Smolna
Kto:  Kollektiv Turmstrasse, Deep Depot, Tika Milano, Sincz, Luke Hiero
Bilety:  30-40 zł, kup przed wejściem

Kollektiv Turmstrasse to marka znana i lubiana w kraju nad Wisłą, nie dziwią zatem ich często wizyty w Polsce, które zawsze spotykają się z ogromnym zainteresowaniem klubowiczów. Christian Hilscher i Nico Plagemann tym razem odwiedzą Warszawę, a konkretnie Smolną. Towarzyszyć im będzie solidny skład, który zatroszczy się o dobrą imprezę nie tylko w samym klubie, lecz także na jego patio.


Huragan & Møzaika w Palomie / Paloma nad Wisłą

Gdzie:  Paloma nad Wisłą
Kto:  Huragan, Møzaika
Bilety:  wstęp bezpłatny

Maj w pełni, a zatem czas ruszyć nad Wisłę. Nadrzeczne miejscówki wracają do życia. Paloma to jeden z nowych spotów, który warto odwiedzić. Włodarze tego miejsca zdają się stawiać na solidne nazwiska, jeśli chodzi o rozkręcanie imprez. Warto dodać, iż mają w tym doświadczenie, gdyż prowadzą znane i lubiane Prochownię Żoliborz i Bar Pacyfik. Jesteśmy pewni, że Møzaika  Huragan zadbają o to, by nikt kto w sobotę wpadnie do Palomy, nie wrócił stamtąd zawiedziony.


J1 | Radio Tel Aviv

Gdzie:  Jasna 1
Kto:  Kadosh, NO TWINS, AGIM, Monster DJ, Holiday 80, Cyryl
Bilety:  30 zł, kup przed wejściem

Nieprzypadkowo mówi się, że Izrael to ojczyzna psychodelicznego trance’u, a nieco bardziej obyty słuchacz jednym tchem wymieni takie zespoły jak Astrix, Infected Mushroom, Astral Projection, a w najgorszym wypadku jako przykład izraelskiej muzyki poda „HaTikvah”, czyli oficjalny hymn państwowy ze słowami Naftali Imbera. Jasna 1 pragnie to zmienić i przybliżyć klubowe brzmienia Tel Awiwu, miasta, które nigdy nie zasypia i które jest kuźnią niezwykle utalentowanych ludzi – właśnie tacy też są nasi goście, którzy przyjęli specjalne zaproszenie na Jasna 1, aby stać się kolejnymi współgospodarzami muzycznego cyklu o nazwie Radio Tel Aviv.

 

Stolica w weekend tętni życiem i eventami. Mieszkasz w Warszawie? Wpadasz na weekend? Sprawdź, gdzie warto się pojawić! Piątek, 10 maja Smolna: Sasha / Leon / Ricardo b2b Tenes / Gigi / Meicon Gdzie:  Smolna Kto:  Sasha, Leon, Ricardo, Tenes, Gigi, Meicon Bilety:  30-40 zł, kup przed wejściem Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →