Widzimy się na mieście – Kraków, 31 maja – 2 czerwca


30 maja 2019

Podziel się newsem:

W Krakowie w ten weekend całe spektrum miejskich doznań. Od koncertów przez festiwale kolorów i te, na których można skosztować najlepszej kawy. Sprawdźcie co się dzieje na mieście!

Piątek, 31 maja

Kuba Badach Tribute to Zaucha. Obecny

Gdzie: ICE Kraków Congress Centre

Kto: Kuba Badach

Bilety: 99 – 149zł

Wybitny kompozytor, muzyk, wokalista, aranżer i producent muzyczny związany z muzyką jazzowo-popową tym razem wystąpi z repertuarem Andrzeja Zauchy. W ICE Kraków Congress Centre wybrzmią nowe, autorskie aranżacje legendy polskiej sceny wykonane przez Jacka Piskorza i samego Kubę Badacha.

Sprawdź inne koncerty pop w Krakowie


Juwenalia UR

Gdzie: Kampus UR

KtoHonker, PRAWDA, The Analogs, Farben Lehre

Bilety: wstęp wolny dla studentów

Chodź termin sesji niebezpiecznie się zbliża to juwenalia trwają w najlepsze. Między innymi na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, gdzie w piątek wystąpią Honker, PRAWDA, The Analogs oraz Farben Lehre, a ten intensywny wieczór zwieńczy impreza w Klubie Akademickim ARKA. Studenci, łapcie zimne piwko i przybywajcie!

Sprawdź inne koncerty w Krakowie


Festiwal Kawy w Krakowie

Gdzie: Forum Wydarzeń

Bilety: Wstęp wolny

W najbliższą sobotę i niedzielę Kraków zmieni się w miasto kawą pachnące. Na Forum Wydarzeń będziecie mogli skosztować najlepszych polskich i zagranicznych kaw, skosztować lokalnych specjałów oraz zaopatrzyć się w kawowe gadżety i niezbędne akcesoria.

Sprawdź inne festiwale w Krakowie!


Za Tobą Pójdę jak na Bal!

Gdzie: Społem Deluxe

Bilety: wstęp wolny

Za Tobą Pójdę jak na Bal! to cotygodniowy cykl imprez w stylu lat 60., 70., 80. i 90. Największe szlagiery i prawdziwy bal połączony z gorączką sobotniej nocy tylko w Społem. Idźcie tak jak w dym!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Krakowie!


Niedziela, 2 czerwca

Festiwal Kolorów by Wawel

Gdzie: Centrum Sportu Parkowa

Kto: Beniamin, Pozytywka, PlanBe, Egurrola Dance Studio Kraków, D-Wave, DJ Dan

Bilety: Wstęp wolny

W niedzielę Kraków będzie nadzwyczaj kolorowy, a to za sprawą Festiwalu Kolorów i związanej z nim zabawy słynnymi kolorami Holi. Jedną z ciekawszych atrakcji towarzyszących festiwalowi będzie z pewnością koncert grupy PlanBe, choć oprócz nich na scenie wystąpi wielu innych artystów. Wpadnijcie się pokolorować! :)

Sprawdź inne festiwale w Krakowie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

W Krakowie w ten weekend całe spektrum miejskich doznań. Od koncertów przez festiwale kolorów i te, na których można skosztować najlepszej kawy. Sprawdźcie co się dzieje na mieście! Piątek, 31 maja Kuba Badach Tribute to Zaucha. Obecny Gdzie: ICE Kraków Congress Centre Kto: Kuba Badach Bilety: 99 – 149zł Wybitny kompozytor, muzyk, wokalista, aranżer i producent […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.