Widzimy się na mieście – Kraków, 24-26 maja


23 maja 2019

Podziel się newsem:

Od techno po muzykę klasyczną… Kraków kusi nie tylko pięknem swoich ulic, lecz także różnorodnymi opcjami, by spędzić w nim nadchodzący weekend. Sami sprawdźcie!

Reklama

Piątek, 24 maja

Goethegigs: Tęskno & Garda

Gdzie:  Instytut Goethego
Kto:  Tęskno, Garda
Bilety:  bezpłatnie

Najbliższe koncerty w ramach Goethegigs będą wyjątkowe. Już w sobotę wystąpią Tęskno, czyli duet Joanny Longić i Hani Rani oraz niemiecki zespół Garda, który zagra materiał z najnowszego albumu Odds.


Zamilska na Szpitalnej 1


Gdzie:  
Szpitalna 1
Kto:  Zamilska
Bilety:  SOLD OUT

Podczas występu w klubie Szpitalna 1, Zamilska zaprezentuje materiał z najnowszej płyty. Czołowa postać polskiej muzyki elektronicznej to gwarancja mocnego, intensywnego wieczoru, który prędko się nie skończy.


Sobota, 25 maja

Prze Techno x Błażej Malinowski x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0
Kto:  Błażej Malinowski, Vi
Bilety:  15-25 zł, zapłać przed wejściem

Majowa odsłona PRZE TECHNO to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ jest to ostatnia odsłona przed przerwą wakacyjną. Jakub Nowicki, gospodarz imprezy, stawia poprzeczkę z edycji na edycję coraz wyżej i tym razem postawił ją bardzo wysoko zapraszając Błażeja Malinowskiego – producenta, dziennikarza radiowego, didżeja.


Princess Rap x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0
Kto:  Princess Rap, BC GANG$TEPPAZ
Bilety:  0-25 zł, zapłać przed wejściem

Scenę -1 krakowskiego Prozaka 2.0 zajmą tej nocy dwie z przepięknych i bardzo utalentowanych Princess Rap. Te niesamowite, mocne charaktery, które odwiedziły już chyba wszystkie najciekawsze kluby w Polsce, a ich rzesza fanów rozprzestrzenia się jak ogień w kotle piekielnym pokażą definicje prawdziwej zabawy. Supportować je będzie rezydent klubu – BC.


We Are Radar: Hiro Kone (Dais Records/ New York) live

Gdzie:  Szpitalna 1
Kto:  Hiro Kone, DJ SZy, Olivia, Chino, Kinzo Chrome
Bilety:  15-20 zł,

Hiro Kone to multiinstrumentalistka mieszkająca na stałe w Nowym Jorku. Ukończyła szkołę muzyczną, specjalizując się w graniu na skrzypcach, które później porzuciła na rzecz gitary i graniu w zespołach punkowych. Obecnie tworzy muzykę elektroniczną w oparciu o syntezatory analogowe i modularne. Tworzy zdekonstruowaną muzykę techno, sięgając po brzmienia industrialu, noise oraz syntezę modularną. Już w sobotę zaprezenuje się w Krakowie na Szpitalnej 1.


Niedziela, 26 maja

StrefaOtwarta / Romantic Fellas na Dzień Matki

Gdzie:  Strefa Otwarta
Kto:  Romantic Fellas
Bilety:  20 zł, zapłać przed wejściem

W ich muzyce dominuje tęsknota do barwnych i odważnych sposobów kompozycji sprzed kilku dekad, wyrażona językiem czytelnym dla szerokiego spektrum odbiorców. Melodie celowo dysonują z miłosną tematyką, a brzmieniu daleko do czułości i wdzięku. Starają się być tym, czego typowi słuchacze szukają w muzyce, a jednocześnie wszystkim, czego jeszcze nigdy nie słyszeli. Bywają romantyczni, jednak są już dużymi chłopcami. Są po prostu Romantic Fellas.

Od techno po muzykę klasyczną… Kraków kusi nie tylko pięknem swoich ulic, lecz także różnorodnymi opcjami, by spędzić w nim nadchodzący weekend. Sami sprawdźcie! Piątek, 24 maja Goethegigs: Tęskno & Garda Gdzie:  Instytut Goethego Kto:  Tęskno, Garda Bilety:  bezpłatnie Najbliższe koncerty w ramach Goethegigs będą wyjątkowe. Już w sobotę wystąpią Tęskno, czyli duet Joanny Longić i Hani Rani oraz […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: