Widzimy się na mieście – Kraków, 24-26 maja


23 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Od techno po muzykę klasyczną... Kraków kusi nie tylko pięknem swoich ulic, lecz także różnorodnymi opcjami, by spędzić w nim nadchodzący weekend. Sami sprawdźcie!

Piątek, 24 maja

Goethegigs: Tęskno & Garda

Gdzie:  Instytut Goethego
Kto:  Tęskno, Garda
Bilety:  bezpłatnie

Najbliższe koncerty w ramach Goethegigs będą wyjątkowe. Już w sobotę wystąpią Tęskno, czyli duet Joanny Longić i Hani Rani oraz niemiecki zespół Garda, który zagra materiał z najnowszego albumu Odds.


Zamilska na Szpitalnej 1


Gdzie:  
Szpitalna 1
Kto:  Zamilska
Bilety:  SOLD OUT

Podczas występu w klubie Szpitalna 1, Zamilska zaprezentuje materiał z najnowszej płyty. Czołowa postać polskiej muzyki elektronicznej to gwarancja mocnego, intensywnego wieczoru, który prędko się nie skończy.


Sobota, 25 maja

Prze Techno x Błażej Malinowski x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0
Kto:  Błażej Malinowski, Vi
Bilety:  15-25 zł, zapłać przed wejściem

Majowa odsłona PRZE TECHNO to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ jest to ostatnia odsłona przed przerwą wakacyjną. Jakub Nowicki, gospodarz imprezy, stawia poprzeczkę z edycji na edycję coraz wyżej i tym razem postawił ją bardzo wysoko zapraszając Błażeja Malinowskiego – producenta, dziennikarza radiowego, didżeja.


Princess Rap x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0
Kto:  Princess Rap, BC GANG$TEPPAZ
Bilety:  0-25 zł, zapłać przed wejściem

Scenę -1 krakowskiego Prozaka 2.0 zajmą tej nocy dwie z przepięknych i bardzo utalentowanych Princess Rap. Te niesamowite, mocne charaktery, które odwiedziły już chyba wszystkie najciekawsze kluby w Polsce, a ich rzesza fanów rozprzestrzenia się jak ogień w kotle piekielnym pokażą definicje prawdziwej zabawy. Supportować je będzie rezydent klubu – BC.


We Are Radar: Hiro Kone (Dais Records/ New York) live

Gdzie:  Szpitalna 1
Kto:  Hiro Kone, DJ SZy, Olivia, Chino, Kinzo Chrome
Bilety:  15-20 zł,

Hiro Kone to multiinstrumentalistka mieszkająca na stałe w Nowym Jorku. Ukończyła szkołę muzyczną, specjalizując się w graniu na skrzypcach, które później porzuciła na rzecz gitary i graniu w zespołach punkowych. Obecnie tworzy muzykę elektroniczną w oparciu o syntezatory analogowe i modularne. Tworzy zdekonstruowaną muzykę techno, sięgając po brzmienia industrialu, noise oraz syntezę modularną. Już w sobotę zaprezenuje się w Krakowie na Szpitalnej 1.


Niedziela, 26 maja

StrefaOtwarta / Romantic Fellas na Dzień Matki

Gdzie:  Strefa Otwarta
Kto:  Romantic Fellas
Bilety:  20 zł, zapłać przed wejściem

W ich muzyce dominuje tęsknota do barwnych i odważnych sposobów kompozycji sprzed kilku dekad, wyrażona językiem czytelnym dla szerokiego spektrum odbiorców. Melodie celowo dysonują z miłosną tematyką, a brzmieniu daleko do czułości i wdzięku. Starają się być tym, czego typowi słuchacze szukają w muzyce, a jednocześnie wszystkim, czego jeszcze nigdy nie słyszeli. Bywają romantyczni, jednak są już dużymi chłopcami. Są po prostu Romantic Fellas.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: