Widzimy się na mieście – Kraków, 17-19 maja


17 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Kraków tętni życiem nie tylko w weekend, ale właśnie od piątku do niedzieli będzie mieć najwięcej do zaoferowania. Kto się wybiera na południe Polski, ten na pewno będzie miał w czym wybierać jeśli chodzi o sposoby na spędzenie wieczoru.

Piątek, 17 maja

Raz, Dwa, Trzy Młynarski / Kraków Nowa Huta

Gdzie:  Nowohuckie Centrum Kultury
Kto:  Raz Dwa Trzy
Bilety:  150 zł

To będzie wyjątkowy wieczór. Raz Dwa Trzy, mistrzowie nastroju, wezmą na swój wybitny warsztat piosenki autorstwa Wojciecha Młynarskiego. Można być pewnym, że tego wieczoru w Nowohuckim Centrum Kultury dziać się będzie magia.


Koncert COALS | Polikultura 2019


Gdzie:
  Klub Studencki Żaczek
Kto:  Coals
Bilety: bezpłatnie

Coals to jedna z najciekawszych nazw w polskiej alternatywie ostatnich lat. Eklektyczny duet tworzony przez Łukasza Rozmysłowskiego i Katarzynę Kowalczyk tworzy wyjątkową atmosferę zarówno na swoich wydawnictwach, jak i podczas koncertów. Okazję, by się o tym przekonać będą mieć ci, którzy w porę przyjdą do Klubu Studenckiego Żaczek, bo choć występ Coals jest darmowy, to ilość miejsc na widowni ograniczona.


Sobota, 18 maja

Meg & Matthew Ka B-Day w. Kadosh x Prozak 2.0

Gdzie: Prozak 2.0
Kto:  Kadosh, Meg, Matthew Ka, Discox, Senthia
Bilety:  10-20 zł, zapłać przed wejściem

Już w najbliższą sobotę, krakowski Prozak 2.0 gościć będzie producenta, który w zaledwie 3 lata stał się jednym z czołowych nazwisk undegroundowej sceny Tel Avivu – Kadosh. Poza “niesamowitym chłopcem” z Izraela usłyszymy tej nocy rezydentów klubu: Discoxa i Senthia, oraz oczywiście solenizantów w postaci Meg i Matthew Ka, którzy na pewno nie pozwolą zejść z parkietu do rana.


The Cinematic Orchestra – Kraków

Gdzie: Klub Studio
Kto:  The Cinematic Orchestra, Sonar Soul
Bilety:  120-140 zł, kup bilet na Biletomat.pl

The Cinematic Orchestra wracają z nowym albumem. Jedna z najbardziej szanowanych i wpływowych brytyjskich formacji ostatnich 20 lat nadal inspiruje gwiazdy jazzu, muzyki filmowej i tanecznej elektroniki. 18 maja grupa zagra w Krakowie w Klubie Studio. Jako support przed Jasonem Swinscoe i jego zespołem wystąpi Sonar Soul.


Niedziela, 19 maja

LOU DOILLON Klub Studio, Kraków

Gdzie: Klub Studio
Kto:  Lou Doillon
Bilety:  150 zł

Lou Doillon powraca z nową płytą do Polski. Soliloquy – czyli monolog – szansa na głośne wyrażenie myśli głęboko tkwiących w człowieku. Na swoim albumie Lou Doillon odsłania więcej niż kiedykolwiek. – Zapragnęłam być bardziej bezpośrednia – wyjaśnia artystka.  Soliloquy to trzeci album w dorobku Francuzki, następca świetnie przyjętych przez słuchaczy i krytykę Places oraz Lay Low. W Polsce artystka wystąpi w warszawskich Hybrydach i krakowskim Klubie Studio.

Kraków tętni życiem nie tylko w weekend, ale właśnie od piątku do niedzieli będzie mieć najwięcej do zaoferowania. Kto się wybiera na południe Polski, ten na pewno będzie miał w czym wybierać jeśli chodzi o sposoby na spędzenie wieczoru. Piątek, 17 maja Raz, Dwa, Trzy Młynarski / Kraków Nowa Huta Gdzie:  Nowohuckie Centrum Kultury Kto:  Raz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →