Widzimy się na mieście – Kraków, 10-12 maja


10 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Dawna stolica Polski w zasadzie co weekend staje się stolicą ciekawych eventów i dobrych imprez. Nie inaczej będzie tym razem. W Krakowie czeka sporo atrakcji zarówno dla bywalców klubów, jak i koncertów.

Piątek, 10 maja

Szpitalna 1 pres. DEBONAiR (NTS Radio), Szpitalna 1

Gdzie:  Szpitalna 1
Kto:  DEBONAIR, Tryptaminee, Andrew Ingram, Zdrowa Żywność
Bilety:  20-25 zł

DEBONAIR, brytyjska DJ-ka, która karierę zaczynała w londyńskim radiu NTS, krakowskiej publiczności znana z prowadzenia audycji na żywo ze studia NTS w trakcie festiwalu Unsound oraz występu zamykającego zeszłoroczny festiwal już 10 maja wystąpi na Szpitalnej 1. Dzięki niesamowitej selekcji klasycznego house’u i perełkom z gatunków takich jak post-punk, coldwave, EBM, techno, italo-disco, DEBONAIR szybko zdobyła uwielbienie nasze i klubowiczów całego świata.


Tymański/Ciechowski / Tymon Tymański & 3/4 / Kraków 10.05, Gwarek


Gdzie:
  Klub Gwarek
Kto:  Tymon Tymański i 3/4
Bilety:  30-40 zł

Koncert pod hasłem TYMAŃSKI/CIECHOWSKI to intrygujący powrót do muzyki i tekstów, które nigdy nie przestały być aktualne, stając się kanonem polskiego rocka. Tymon Tymański sięga po utwory Grzegorza Ciechowskiego oraz legendarnej grupy Republika, jak również po swoje własne, inspirowane twórczością tczewskiego artysty.

To bardziej sentymentalna podróż do źródeł dawnej, młodzieńczej fascynacji. Losy Tymańskiego i Ciechowskiego przecinały się kilkakrotnie, choć za życia tego drugiego nie doszło między nimi do współpracy. W latach 2014-2015 Tymański był natomiast frontmanem zespołu Nowe Sytuacje, złożonego m. in. z byłych muzyków legendarnej Republiki.


BERLIN TECHNOlogic #1 w/ Technopatia & STK 47 – Warehouse, Zet Pe Te

Gdzie:  Zet Pe Te
Kto:  ArtJack, K-Roll, KOWA, KOLA, 4\4, Intyre, PATHAR, Arthur Crag
bilety:  10-15 zł, kup przed wejściem

Organizatorzy piątkowej imprezy w krakowskim Zet Pe Te zapowiadają ją hasłem WIĘCEJ. MOCNIEJ. TECHNO. Więcej dodawać nie trzeba, bo chyba wszyscy wiemy, czego można się spodziewać tego wieczoru na Dolnych Młynach.


Orient Express x Tulum x Prozak 2.0

Gdzie: Prozak 2.0
Kto:  Michał Wolski, Piotr Figiel, Discox
Bilety:  15-25 zł, kup przed wejściem

Kolej transsyberyjska już kolejny raz odjedzie kompletnie w drugą stronę, odwiedzając gorący Meksyk z prawdopodobniej najpopularniejszą destynacją urlopową światowych producentów – Tulum! Meg; świeżo po pobycie na półwyspie Jukatan; razem z Senthią pokażą w Prozak 2.0 jak bawi się druga strona świata.


Sobota, 11 maja

Vultur #03 w/ Violent Live!(Dynamic Reflection), Szpitalna 1

Gdzie: Szpitalna 1
Kto:  Violent, bewu, Diabot, Olga Er, Aetha, Rraph, Johnny Mandrake, Aheloy!, Memoire De Futur
Bilety:  15-20 zł, kup przed wejściem

Vultur po raz trzeci przejmuje podziemia Szpitalnej. Tym razem na gości czekają dwie, mocno zróżnicowane muzycznie sceny. Na głównej, będzie można usłyszeć cały wachlarz technicznych brzmień – od klasycznego detroit, po połamane industrialne dźwięki. Po raz pierwszy przygotowany został Synth Room – czyli pokój, w którym będziecie mogli usłyszeć tylko improwizowane, synthezatorowe, ambientowe live acty. Będziecie mogli w nim się położyć, usiąść i wychillować.


Techno Session x Michal Wolski LIVE x Prozak 2.0

Gdzie: Prozak 2.0
Kto:  Michał Wolski, Piotr Figiel, Discox
Bilety:  10-20 zł, kup przed wejściem

Wiosna nadeszła, a razem z nią ciepłe dźwięki muzyki technicznej!  W sobotę gościem klubu Prozak 2.0 będzie dziennikarz, prezenter radiowy, oraz przede wszystkim producent muzyczny skupiony na głębokich, dokładnych niuansach muzyki techno – Michał Wolski.  Razem z nim zagra krakowski producent i dziennikarz Piotr Figiel, oraz rezydent klubu, Discox.


Kraków koncert Luxtorpeda, Wioski Świata

Gdzie: Wioski Świata – Park Edukacji Globalnej
Kto:  Luxtorpeda
Bilety:  bezpłatny

Już w najbliższą sobotę darmowy koncert da w Krakowie Luxtorpeda. Zespół, którego liderem jest Robert Litza Friedrich wystąpi w Parku Edukacji Globalnej – Wioski Świata. Takiej okazji nie mogą przepuścić fani formacji!

Dawna stolica Polski w zasadzie co weekend staje się stolicą ciekawych eventów i dobrych imprez. Nie inaczej będzie tym razem. W Krakowie czeka sporo atrakcji zarówno dla bywalców klubów, jak i koncertów. Piątek, 10 maja Szpitalna 1 pres. DEBONAiR (NTS Radio), Szpitalna 1 Gdzie:  Szpitalna 1 Kto:  DEBONAIR, Tryptaminee, Andrew Ingram, Zdrowa Żywność Bilety:  20-25 zł Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →