When Saints Go Machine na dwóch koncertach w Polsce


13 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

When Saints Go Machine to duński zespół, którego muzyka określana jest jako electro-pop. Grupa w październiku pojawi się na dwóch koncertach w Polsce. Sprawdź, gdzie zagrają.

Grupa When Saints Go Machine powstała w 2007 roku w Kopenhadze. Rok później ukazała się ich debiutancka EP-ka. W skład zespołu wchodzą: perkusista Silas Moldenhawer oraz wokaliści Nikolaj Manuel Vonsild i Jonas Kenton. Ten ostatni jest także odpowiedzialny za syntezatory. Na początku roku z zespołu odszedł klawiszowiec Simon Muschinsky.

Zespół obecnie ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Ostatni z nich – Infinity Pool ukazał się w 2013 roku. Dopiero ten album otworzył im drzwi do kariery za oceanem. Po jego wydaniu zagrali pierwsze koncerty w Stanach Zjednoczonych.

Ich najbardziej znanymi utworami są: Fail Forever, You or The Gang czy Kids on Vacation. Od 2010 roku współpracowali z wytwórnią K7 Records, nakładem której wydali albumy Konkylie i Infinity Pool.

When Saints Go Machine – Fail Forever

When Saints Go Machine – nowa płyta SO DEEP – premiera 8 listopada

Na 8 listopada zapowiedziana jest premiera nowego albumu zespołu. Pierwsze od sześciu lat wydawnictwo zatytułowane SO DEEP, ukaże się nakładem wytwórni Escho.

When Saints Go Machine w Polsce – bilety

Jeszcze przed premierą płyty grupa pojawi się na dwóch koncertach w Polsce. Duńczycy zagrają 19 października w poznańskim klubie Projekt Lab oraz dzień później, 20 października w warszawskiej SmolnejZ pewnością możemy spodziewać się nowych utworów!

Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.