Warszawska Praga i lata 90. w klipie DIVINES!


27 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zobacz Warszawę lat 90.  i miejscówki, które przywołują wspomnienia w teledysku stołecznej grupy Divines…

Na początku kwietnia w dystrybucji cyfrowej Wydawnictwa Agora ukazał się pierwszy z dwóch wiosennych singli electropowego duetu Divines “Troubled Soul”.

DIVINES rozpoczęło działalność w 2013 roku w Warszawie z inicjatywy Lulu Zubczyńskiej i Piotra Uaziuka. Ich muzyka łączy wpływy nu-disco oraz melancholijnej skandynawskiej elektroniki.

W klipie do najnowszego singla duetu przenosimy się na warszawską Pragę końca lat 90-tych. „Troubled Soul” to historia starań młodego chłopaka o koleżankę ze wspólnej ekipy i podróż do wspomnień związanych z pierwszą miłością, wolnością i czasem zupełnej beztroski.

Zmagania bohatera obserwuje budząca się do życia wiosną stara Warszawa. Miejscówki, które zobaczycie w teledysku to: garaże przy Białostockiej, Kowieńska, 11 Listopada, Stalowa, praska strona Mostu Gdańskiego i okolice Jagiellońskiej!

Dobra zajawka!

Zobacz Warszawę lat 90.  i miejscówki, które przywołują wspomnienia w teledysku stołecznej grupy Divines… Na początku kwietnia w dystrybucji cyfrowej Wydawnictwa Agora ukazał się pierwszy z dwóch wiosennych singli electropowego duetu Divines “Troubled Soul”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →