Warszawa będzie mieć recyklomaty wydające zniżki na kino i kawę


28 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Za każdą butelkę otrzymywać będziesz ECO-punkty, które potem możesz wymienić na zniżki. Czekaliśmy na coś takiego w Polsce!

W Warszawie rusza kolejny etap inicjatywy „Świat bez odpadów”. W ramach tej akcji, Coca-Cola, Miasto Stołeczne Warszawa i Fundacja Nasza Ziemia, umieszczą na mieście 10 automatów.

Recyklomaty będą przyjmować zużyte opakowania w trzech różnych rodzajach:  butelki plastikowe PET, aluminiowe puszki oraz butelki szklane. Do tego stworzono również aplikację która rejestruje każdy oddany surowiec i w zamian przyznaje ECO-punkty.

ECO-punkty będzie można wymieniać na różnego rodzaju korzyści jak np. zniżki na bilety do kina czy zniżki na kawę, czy zakupy.

Tego typu rozwiązanie już od wielu lat funkcjonuje w Niemczech. Tam automaty zlokalizowane są głównie przy supermarketach i kaucje za oddane butelki można sobie odliczyć później z rachunku za zakupy lub przekazać na szczytny cel.

Mamy nadzieję, że i u nas się to przyjmie i czekamy na recyklomaty także w innych polskich miastach!

Sprawdźcie także eco aplikację stworzoną przez IKEA.

Za każdą butelkę otrzymywać będziesz ECO-punkty, które potem możesz wymienić na zniżki. Czekaliśmy na coś takiego w Polsce! W Warszawie rusza kolejny etap inicjatywy „Świat bez odpadów”. W ramach tej akcji, Coca-Cola, Miasto Stołeczne Warszawa i Fundacja Nasza Ziemia, umieszczą na mieście 10 automatów. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →