Vök wraca do Polski! Zespół z islandzkiego miasta elfów zagra w Warszawie i Sopocie.

Ania Hofman
10 stycznia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Okrzyknięta mianem islandzkiego The XX grupa po zeszłorocznych wyprzedanych koncertach znów porwie polską publikę.

Ich muzyka to eklektyczna mieszanka trio hopu, electro popu, indie rocka i r’n’b. Choć brzmienie zespołu porównywane jest do The XX, Vök wypracował sobie własny, oryginalny styl. EPkę Circles wyprodukował lider GusGus – Biggie Veira, a nad płytą Figure czuwał znany ze współpracy z  Alt-J i Jack’em Garrattem Brett Cox.

W zeszłym roku bilety na ich koncerty w Polsce rozeszły się na pniu. Niedługo zespół z islandzkiego miasta elfów powróci do naszego kraju, by po raz kolejny zaczarować polską publiczność. 

27 lutego 2018 Vök zagra w sopockim Sfinksie, a dzień później da koncert w warszawskim klubie Niebo. Chcecie usłyszeć, jak brzmi zorza polarna? Łapcie wlotki na Vöka. Będzie magicznie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.