Vök wraca do Polski! Tym razem jako… support.


29 października 2018

Podziel się newsem:

Listopadowe koncerty to okazja, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Islandzki Vök ponownie w Polsce i to już w listopadzie! Tym razem pochodząca z „miasta elfów” grupa zagra jako support!

Agencja Go Ahead ogłosiła właśnie, że Vök będzie rozgrzewał publikę przed najbliższymi koncertami grupy Editors w Polsce. Brytyjczycy (i Islandczycy) zagrają 24 listopada w poznańskiej Hali nr 2 MTP oraz 25 listopada na warszawskim Torwarze.

Będzie więc okazja, by zaliczyć dwa świetne koncerty podczas jednego wieczoru! Bilety na koncerty Editors i Vök znajdziecie na Biletomat.pl.

Listopadowe koncerty to okazja, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Islandzki Vök ponownie w Polsce i to już w listopadzie! Tym razem pochodząca z „miasta elfów” grupa zagra jako support! Agencja Go Ahead ogłosiła właśnie, że Vök będzie rozgrzewał publikę przed najbliższymi koncertami grupy Editors w Polsce. Brytyjczycy (i Islandczycy) zagrają 24 listopada w poznańskiej Hali […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Editors w Polsce

Biletomat.pl
139 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.