fot. Complex

Usher powraca z nowym albumem, który usłyszymy jeszcze w tym roku


04 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Usher zapowiada, że nowy album usłyszymy już wkrótce. Planowo ma ukazać się on przed nadchodzącą trasą koncertową.

Usher wraca po sześciu długich latach

Od wydanego ostatnio pełnowymiarowego albumu Hard II Love minęło już 6 lat. Trzy lata temu piosenkarz zapowiedział jednak, że możemy być pewni sequelu jego albumu Confessions, który został wydany w 2004 roku. Od czasu opublikowania tego tajemniczego ogłoszenia Usher zameldował się w przemyśle muzycznym więcej niż kilka razy z różnymi singlami, w tym z najlepszymi na listach przebojami Bad Habits i Don’t Waste My Time, w którym towarzyszyła mu Elli Mai.

Usher – Bad Habits, posłuchaj!

Nowy album Ushera tuż za rogiem

W niedawnym wywiadzie dla People’s Mark Gray zdobywca Grammy zapowiedział, że fani mogą spodziewać się świeżych utworów przed jego występem w Dolby Live w Park MGM.

Do czasu, gdy będziemy koncertować w lipcu, usłyszycie nową muzykę. Moim planem jest powrót do muzyki w taki sposób, w jaki robiliśmy to wcześniej.

– komentuje wokalista.

Przeczytaj także: Usher w Carpool Karaoke pokazał, na czym polega prawdziwy SWAG!

Usher już wcześniej planował swój długo wyczekiwany powrót, ale wydanie albumu zostało opóźnione z powodu pandemii.

W dobie pandemii, kiedy szalał COVID i byliśmy na kwarantannie, moje pomysły się zmieniły. Właściwie nauczyłem się nowych rzeczy. Byłem w stanie naprawdę zastanowić się i dowiedzieć się, jakie rzeczy mają dla mnie znaczenie. Przeprowadziłem kilka naprawdę prawdziwych, szczerych i głębokich rozmów z ludźmi i samym sobą, aby zastanowić się nad częścią tego, co utraciłem, by zobaczyć, gdzie odeszło moje życie i niektóre rzeczy, do których dotarłem przez tyle muzycznych lat. Odnalazłem prawdziwe uczucie do muzyki. Mam nadzieję, że w tym roku wydam album, ale teraz to tak naprawdę tylko kwestia czasu, nazwy albumu i tyle.

– skwitował Usher.

Usher zapowiada, że nowy album usłyszymy już wkrótce. Planowo ma ukazać się on przed nadchodzącą trasą koncertową. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Usher wraca po sześciu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →