Trippie Redd po raz pierwszy w Polsce


14 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Choć, niespełna 20-letni Trippie Red, już zdążył zrobić sporo zamieszania na scenie, jego konto muzyczne to na razie zaledwie jeden album i szereg EP-ek. Pomimo tego, jest on obecnie jednym z najgorętszych nazwisk na współczesnej scenie raperskiej.

Michael Lamar White IV, znany jako Tripie Redd, to młody amerykański raper. Jego debiutancki album studyjny Life’s a Trip ukazał się w 2018 roku. Pomimo tylko jednego długogrającego krążka, artysta wydał już sporo materiału w postaci aż siedmiu EP-ek oraz trylogii mixtape’ów – A Love Letter To You.

Raper ma na swoim koncie współpracę z takimi nazwiskami jak Travis Scott, Young Thug, 6ix9ine, Alison Wonderland czy Julia Michaels. Jego największe hity to: Dark Knight Dummo, Taking a Walk, Love Scars oraz Topanga.

Trippie Redd zagra w warszawskiej Progresji 9 lipca. Młody raper, oprócz znanych wszystkim fanom hip-hopu przebojów, zaprezentuje materiał ze zbliżającej się płyty Immortal. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce. Bilety można już kupić na stronie Biletomat.pl. 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.