Trentemøller w lutym w Polsce z nową płytą


12 października 2016

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W lutym przyszłego roku Trentemøller przyjedzie do Polski, by zaprezentować materiał ze swojej najnowszej płyty Fixion.

Na zaproszenie agencji Go Ahead zimą na dwa koncerty przyjedzie do Polski Trentemøller. Kopenhaski muzyk tworząc muzykę z pogranicza indie i elektroniki, stał się jedną z kluczowych postaci w świecie współczesnej muzyki. W 2007 roku Trentemøller utworzył live band, z którym do tej pory zagrał ponad 300 koncertów na całym świecie. W ostatnich latach artysta współpracował m.in. z Depeche Mode, Mobym czy Röyksopp, a jego kompozycje można było usłyszeć w filmie Skóra w której żyję Pedro Almodóvara.

We wrześniu Trentemøller wydał pod szyldem własnej wytwórni In My Room czwarty długogrający album, zatytułowany Fixion, na którym usłyszeć można m.in. Jehnny Beth, wokalistkę Savages. W ramach trasy promującej płytę w lutym przyszłego roku Trentemøller wystąpi w Warszawie i Poznaniu. Utwory na żywo zostaną wykonane w pięcioosobowym składzie.

Bilety dostępne są na Biletomat.pl.

Sprawdź także:
The xx na dwóch koncertach w Polsce. Prace nad nową płytą trwają

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Poznań - od 105 PLN
Biletomat.pl
Warszawa - od 105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.