Trentemøller w innym miejscu w Poznaniu


25 stycznia 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jeśli wybieracie się na koncert Trentemøllera w Poznaniu, nie przegapcie informacji, że odbędzie się on w innym miejscu, niż planowano.

Kopenhaski muzyk Anders Trentemøller 6 lutego miał wystąpić w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale z powodów technicznych koncert przeniesiono do Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek.

Znamy też projekt, który wystąpi w roli supportu przed koncertami Trentemøllera w Poznaniu i Warszawie – będzie to mieszkający i tworzący w Kopenhadze TOM And His Computer, który rozpocznie koncert o godzinie 20. Gwiazda wieczoru wyjdzie na scenę godzinę później.

Kopenhaski muzyk Anders Trentemøller tworząc muzykę z pogranicza indie i elektroniki, stał się jedną z kluczowych postaci w świecie współczesnej muzyki. W 2006 roku nagrał przełomowy, debiutancki album „The Last Resort”. Liczne nominacje krążka do tytułu albumu roku sprawiły, że artysta stał się rozpoznawalny na całym świecie.

W 2007 roku Trentemøller utworzył live band, z którym do tej pory zagrał ponad 300 koncertów na całym świecie. Kolejne albumy, „Into The Great Wide Yonder” z 2010 roku I „Lost” z 2013 pogłębiały tylko uznanie fanów i krytyków. W ostatnich latach artysta współpracował m.in. z Depeche Mode, Mobym czy Röyksopp, a jego kompozycje mogliście usłyszeć w filmie „Skóra w której żyję” Pedro Almodóvara. We wrześniu 2016 roku Trentemøller wydał czwarty długogrający album, zatytułowany „Fixion”.

Jeśli wybieracie się na koncert Trentemøllera w Poznaniu, nie przegapcie informacji, że odbędzie się on w innym miejscu, niż planowano. Kopenhaski muzyk Anders Trentemøller 6 lutego miał wystąpić w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale z powodów technicznych koncert przeniesiono do Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek. Znamy też projekt, który wystąpi w roli supportu […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Poznań - od 105 PLN
Biletomat.pl
Warszawa - od 105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.