fot. Kenny Laubbacher

Tove Lo zapowiada kolejny album. Premiera płyty tej jesieni


22 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Tove Lo, szwedzka artystka, promuje swój nadchodzący album Dirt Femme nowym teledyskiem. Znamy również tracklistę oraz okładkę wydawnictwa.

Tove Lo z nowym singlem

Wczoraj na YouTube pojawił się najnowszy teledysk Tove Lo do utworu True Romance. Piosenka inspirowana jest filmem o tym samym tytule z 1993 roku. Reżyserem wideo jest Kenny Laubbacher, a autorem muzyki – Timfromthehouse.

Zobacz: Tove Lo w sensualnym singlu No One Dies From Love

Singiel promuje piąte wydawnictwo szwedzkiej artystki zatytułowane Dirt Femme. Album ukaże się już 14 października. Będzie to pierwsza płyta wydana od czasu Sunshine Kitty wydanej w 2019 roku.

Tove Lo – True Romance (Scene 4)

Choć do premiery Dirt Femme zostało kilka miesięcy, Tove Lo podzieliła się już okładką oraz tracklistą wydawnictwa. Album będzie składać się z dwunastu piosenek i oprócz gospodyni usłyszymy na nim również SG Lewisa, Channel Tres i First Aid Kit.

Tove Lo – Dirt Femme – tracklista albumu

 1. No One Dies From Love
 2. Suburbia
 3. 2 Die 4
 4. True Romance
 5. Grapefruit
 6. Cute & Cruel feat. First Aid Kit
 7. Call on Me z udziałem SG Lewisa
 8. Attention Whore feat. Channel Tres
 9. Pineapple Slice z udziałem SG Lewisa
 10. I’m to Blame
 11. Kick in the Head
 12. How Long
tove lo dir femme
okładka albumu Dirt Femme

Kiedy zaczynałam karierę jako pisarka i artystka, postrzegałam swoje kobiece cechy jako słabsze i wzmacniałam męskie, aby osiągnąć postęp w życiu. Od tamtego czasu czuję, że w moim otoczeniu nastąpiła duża zmiana energetyczna. Ten album odzwierciedla różne sposoby, w jakie moja kobieca strona zarówno mi pomagała, jak i szkodziła. Jestem panseksualną kobietą zamężną z heteroseksualnym mężczyzną. Wierzę, że męskość i kobiecość żyją w spektrum u wszystkich ludzi. Jest tak wiele interesujących niuansów, że większość ludzi nie chce ich zaakceptować.

Piosenki na tym albumie będą ze sobą sprzeczne, prawdopodobnie zdenerwują niektórych z Was. Sprawią, że będziecie chcieli tańczyć, płakać, piep*zyć się i jeździć samochodem naprawdę, naprawdę, szybko. Album jest niezwykle osobisty, jak zawsze, dlatego tak trudno opisać go w kilku słowach. To wszystkie moje uczucia, myśli i pytania zebrane w pięćdziesięciu minutach bez żadnych odpowiedzi. Wiem jednak, że zawsze czuję ulgę i więź, kiedy piosenka po prostu przemawia do moich emocji, nie mówiąc mi, co mam z nimi zrobić. Mam nadzieję, że ten album dotrze do tej małej, sekretnej kieszeni w Twoim sercu, w której kryje się wszystko, co prawdziwe

– mówi artystka o płycie.

Tove Lo zagra w Polsce podczas Open’er Festival 2022

Już w przyszły czwartek, 30 czerwca Tove Lo przyjedzie do Polski. Szwedka zagra koncert podczas tegorocznej edycji Open’er Festivalu. Występ artystki odbędzie się na Tent Stage.

Open'er Tove Lo
Tove Lo na Open’er Festival 2022

Tove Lo, szwedzka artystka, promuje swój nadchodzący album Dirt Femme nowym teledyskiem. Znamy również tracklistę oraz okładkę wydawnictwa. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Tove Lo z nowym singlem Wczoraj na YouTube pojawił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →