Tom Walker zagra własny koncert w Polsce


09 lipca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po świetnym koncercie na Open'er Festival, Tom Walker wróci do Polski jesienią na swój klubowy koncert. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra.

Brytyjczyk, Tom Walker, wbił się na listy przebojów hitem Leave a Light On, który dziś ma już na YouTubie ponad 120 milionów wyświetleń. Mimo ogromnej popularności tego utworu, Tom zdecydowanie nie jest artystą jednej piosenki. Jego kolejne single zdobywają równie dużą popularność i dobre recenzje.

Tom Walker – Leave a Light On

Tom Walker – Brit Awards

Ukoronowaniem sukcesu muzyka było zdobycie statuetki Brit Awards 2019 w kategorii Najlepszy Brytyjski Debiut. Oprócz Toma nominowani byli także Ella Mai, Idles, Jorja Smith oraz Mabel, jednak ostatecznie to do niego trafiła to prestiżowe, jedno z najważniejszych w brytyjskim i światowym przemyśle muzycznym wyróżnienie.

Zobacz wręczenie statuetki dla Toma Walkera podczas Brit Awards 2019

Debiutancki album Toma Walkera – What a Time To Be Alive

Mimo tak wielu sukcesów, debiutancki album Toma WalkeraWhat a Time To Be Alive ujrzał światło dzienne dopiero 1 marca 2019 roku. Krążek tylko potwierdził, że jest to odpowiedni artysta na odpowiednim miejscu. Dodatkowo, prognozuje bardzo ciekawą karierę Brytyjczyka.

Tom Walker - What a Time To Be Alive

Tom Walker w Polsce

Open’er Festival

W tym roku Tom Walker pojawił się na Open’er Festival. Muzyk zagrał swój koncert drugiego dnia imprezy, na Alter Stage, gdzie zgromadził liczną publiczność. Jego występ okazał się bardzo udanym i jednym z ciekawszych punktów tegorocznej edycji największego festiwalu w Polsce. W związku z tym, Tom Walker został bardzo szybko zaproszony ponownie do Polski!

Tom Walker na Opener Festival

Koncert klubowy – bilety

Już tej jesieni Tom Walker powróci do Polski, aby zagrać swój solowy koncert klubowy. 28 października Brytyjczyk wystąpi w Warszawie, w klubie Stodoła. Bilety na wydarzenie w cenie 139 i 159 zł znajdziecie na Eventim.pl.

Colours of Ostrava

A jeśli nie możecie się już doczekać występu Toma w Polsce – wybierzcie się na Colours of Ostrava, gdzie również nie zabraknie jego koncertu!

Tom Walker w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także