To już niemal pewne – My Chemical Romance wystąpią w Polsce


05 grudnia 2021

Podziel się newsem:

My Chemical Romance przyjadą do naszego kraju – a przynajmniej tak można wywnioskować z mediów społecznościowych.

Wielki powrót po latach

Można postawić tezę, że wszyscy, którzy interesowali się muzyką lat 00., musieli zetknąć się z twórczością My Chemical Romance. Bardzo ważni przedstawicieli nurtu określanego często jako emo elektryzowali światową publiczność zarówno, jeśli chodzi o kwestie wizerunkowe, jak i muzyczne. Ich singiel Welcome To The Black Parade jest wiecznie żywy – choć pojawił się półtorej dekady temu, ma już w serwisie YouTube niemal 230 milionów odtworzeń. O jego znaczeniu i nośności świadczy też fakt, że Spotify odnotowało 483 miliony. W ramach ciekawostki: wspominał o nim także Ochman w naszym niedawnym wywiadzie.

Inny singiel, Teenagers, powinien niebawem świętować pół miliarda klików. Dodajmy do tego 11 milionów słuchaczy miesięcznie, a stanie się jasne, że mówimy o nowoczesnych klasykach. Warto przy tym zaznaczyć, że grupa przez długi czas pozostawała nieaktywna. W grudniu 2019 roku, chwilę przed wybuchem pandemii, zagrała koncert po siedmiu latach. W Los Angeles napisała się historia, ponieważ występ zespołu niewypuszczającego od dawna albumów został określony jako jeden z największych w końcówce lat 10.

My Chemical Romance – Teenagers

Wielkie granie nad Wisłą?

Teraz fani MCR wstrzymali oddech za sprawą statusu, który pojawił się na profilu fource.pl. Znalazło się w nim zdanie, że 6 grudnia, dokładnie o godzinie 13:00, zostanie ogłoszony koncert niewymienionego z nazwy kultowego bandu rockowego. Atmosferę podgrzała jeszcze wrzutka na instagramowym profilu firmy, po której w zasadzie wszystko stało się jasne.

Gdy zobaczycie poniższą grafikę oraz wczytacie się w komentarze ludzi – najpewniej będziecie wiedzieli, czemu wszyscy sugerują przyjazd My Chemical Romance. Pozwólcie jednak, że pójdziemy w spoiler. Zarówno na Facebooku, jak i Instagramie widzimy symbole, które były już wielokrotnie używane przez amerykański zespół. Przypadek? Nie sądzimy.

My Chemical Romance – ogłoszenie?

W oczekiwaniu na więcej informacji

Jak już zdążyliśmy zaznaczyć, w tym momencie mówimy o domysłach, a więc nie mamy również informacji dotyczących miejsca ewentualnego wydarzenia czy też jego daty. Jesteśmy jednak więcej niż pewni, że prezent mikołajkowy zostanie odpowiednio opakowany i zakomunikowany zainteresowanym. Jeśli Amerykanie pojawią się w Polsce, to będzie to dla nich poniekąd podróż sentymentalna. Fani rocka mogli ich zobaczyć dekadę temu na Orange Warsaw Festival. Czas, by młodsze pokolenie również dostało podobną gigową szansę.

My Chemical Romance przyjadą do naszego kraju – a przynajmniej tak można wywnioskować z mediów społecznościowych. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Wielki powrót po […]

Kup bilety na koncert Pidżamy Porno w Poznaniu

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →