fot. materiały prasowe

My Chemical Romance z pierwszym nowym utworem od 2014 roku


13 maja 2022

Podziel się newsem:

My Chemical Romance wydali pierwszy od ośmiu lat nowy kawałek. The Foundations of Decay zabiera nas do początków zespołu.

Wielki powrót My Chemical Romance

The Foundations of Decay to pierwszy nowy utwór My Chemical Romance od 2014 roku, kiedy zespół wydał składankę greatest hits uzupełnioną o kawałek Fake Your Death. Grupa w 2019 roku zagrała koncert i zapowiedziała swój powrót. My Chemical Romance mieli wyruszyć w trasę koncertową, która ze względu na pandemię koronawirusa została ostatecznie przełożona na 2022 rok. Koncerty w Europie ruszają już za kilka dni i z tego względu zespół podzielił się nowym kawałkiem. W utworze The Foundations of Decay Gerard Way poruszył chociażby temat zamachów z 11 września. Powstanie zespołu było pokłosiem tego wydarzenia.

My Chemical Romance
My Chemical Romance – Welcome To The Black Parade

Założenie Mychem było bezpośrednim wynikiem tego, czego doświadczyliśmy tego okropnego dnia. Wtedy świat się zmienił i postanowiliśmy, że też spróbujemy zmienić świat. My Chemical Romance zawsze byli ponad członkami. Nawet kiedy się rozstaliśmy, MCR cały czas istnieli i głosili przekaz Keep Yourself Alive!. Dzisiaj wszyscy jesteśmy starsi i mądrzejsi, ale również gotowi na to, by kontynuować podążanie naszą drogą, jeśli będzie to konieczne. Ostatnie 20 lat były leczeniem, otrzepywaniem się z kurzu, wstawaniem z ziemi i życiem pełnią życia. W dzisiejszą rocznicę pomyślmy o tych, którzy wtedy stracili życie oraz o tych, którzy od tamtego czasu od nas odeszli. Nie zapominajmy o nich i zastanówmy się, czego by dla nas dziś chcieli? Dumnego życia czy bycia naszym prawdziwym „ja”? Bycia miłym i współczującym innym ludziom? Bycia kreatywnym, unikatowym i niezwykłym? A może po prostu bycia lepszą osobą, niż byliśmy wczoraj?

Przekonaliśmy się sami, że kiedy jesteśmy w kropce, na pomoc przychodzi miłość. Dziękujemy wam za nią i za bycie przy naszym boku przez ostatnie 20 lat. Razem naprawdę jesteśmy silniejsi. Jesteśmy też wdzięczni, że jesteście z nami.

Na zawsze wasi, My Chemical Romance.

– mówił we wrześniu 2021 roku Gerard Way

My Chemical Romance – The Foundations of Decay

Zespół My Chemical Romance zagra 9 czerwca na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

My Chemical Romance wydali pierwszy od ośmiu lat nowy kawałek. The Foundations of Decay zabiera nas do początków zespołu. Wielki powrót My Chemical Romance The Foundations of Decay to pierwszy nowy utwór My Chemical Romance od 2014 roku, kiedy zespół wydał składankę greatest hits uzupełnioną o kawałek Fake Your Death. Grupa w 2019 roku zagrała […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →