fot. MusicLovers

Światowa gwiazda, którą cechuje nietuzinkowy wizerunek, już niedługo wpadnie do Polski


13 maja 2022

Podziel się newsem:

Alice Cooper to postać-legenda. W swoim fachu jest jednym z najwybitniejszych muzyków. Klimatyczność jego dzieł budzi podziw i strach, a przede wszystkim warta jest doświadczenia na żywo!

Gwiazda horrorowego rocka powraca do Polski

Vincent Damon Furnier swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w zespole The Earwings, który potem zmienił nazwę na The Spiders oraz na The Nazz. W 1967 roku muzyk wyjechał do Los Angeles i założył zespół Alice Cooper, przyjmując również taki pseudonim. Dziś artysta jest twarzą hardrocka.

Przeczytaj także: Record Store Day 2022 wybrał nową ambasadorkę. Wielkie święto muzyki odbędzie się w kwietniu

Alice Cooper koncert bilety
via Facebook

Alice Cooper – Our Love Will Change The World – Official Lyric Video

Wokalista w występach na żywo rezonuje świetną energią, której nie zastąpi żadne inne nagranie. Jest to występ, który wart jest doświadczenia. Horrorrockowy klimat w muzyce, jak i na scenie od zawsze przyciągał oddaną rzeszę fanów na wyjątkowe, pełne mroku, ale także pełne dziwów koncerty. Na zbliżającym się wydarzeniu, oprócz najnowszych numerów z niedawnego Detroit Stories, nie zabraknie także największych przebojów jak Poison czy School’s Out. Duch Stevena wciąż jest przecież z nami!

Gram Alice od 45 lat, prawie 50 lat, i do dziś jestem zaskoczony, jak bardzo jest zły. Alice wychodzi bowiem na scenę z prawdziwą złością na ramieniu. Jest prawdziwym profesjonalistą, ale ma także poczucie humoru. Ja jestem jego przeciwieństwem. Jestem bardzo spokojny. Kiedy wychodzę, aby zagrać Alice, jestem całkowicie pewny siebie. Nigdy nie martwię się o to, czy publiczności się to spodoba. Wiem, że im się spodoba.

mówi o swoim wizerunku scenicznym Cooper

Alice Cooper – 15 czerwca 2022 – Słupsk – bilety

Alice Cooper po prawie 10 latach powróci do magicznej Doliny Charlotty nieopodal Słupska w ramach światowej trasy promującej swój ostatni album – Detroit Stories! Jedyny koncert w Polsce odbędzie się 15 czerwca 2022 roku, a gościem specjalnym wydarzenia będzie występ Michaela Monroe, wokalisty oraz jednego z założycieli glam/metalowego Hanoi Rocks! Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Partnerami wydarzenia są: Progresja oraz Dolina Charlotty.

Alice Cooper to postać-legenda. W swoim fachu jest jednym z najwybitniejszych muzyków. Klimatyczność jego dzieł budzi podziw i strach, a przede wszystkim warta jest doświadczenia na żywo! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino […]

Alice Cooper | 15 czerwca 2022 | Dolina Charlotty, Słupsk

Biletomat.pl
239 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →