Stare, ale jare? Johnny Depp z kolegami zagra w Polsce kultowe rockowe kawałki!


26 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Na scenie pojawi się z gitarzystą Aerosmith i Alice Cooperem.

Johnny Depp poza karierą aktorską lubi od czasu do czasu dać czadu na scenie. Już w przyszłym roku fani aktora będą mogli podziwiać go na żywo w dość nietypowej dla niego roli… gitarzysty.

12 czerwca 2018 roku Johnny Depp z zespołem Hollywood Vampires zagra dla polskiej publiczności na warszawskim Torwarze. Ten koncert to takie muzyczne 3 w 1, gdyż poza przyjemnością obcowania ze znanym aktorem, mamy przy okazji na scenie gitarzystę Aerosmith Joe Perry’ego i lidera grupy – Alice Coopera. Prawdziwe rockowe creme de la creme, bowiem mimo wieku hollywoodzkie wampirki nadal mają sporo wigoru. ;)

A jak na rockowych dinozaurów (bez urazy) przystało, panowie zagrają kultowe kawałki takich kapel, jak T. Rex, Led Zeppelin czy The Doors.

Na scenie pojawi się z gitarzystą Aerosmith i Alice Cooperem. Johnny Depp poza karierą aktorską lubi od czasu do czasu dać czadu na scenie. Już w przyszłym roku fani aktora będą mogli podziwiać go na żywo w dość nietypowej dla niego roli… gitarzysty. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →