The Weeknd prezentuje kolejny klip ze swojej najnowszej płyty


08 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

The Weeknd przy promocji swojej najnowszej płyty zadbał dosłownie o każdy jej element. W sieci wylądował kolejny świetny klip kanadyjskiego wokalisty. Przekonajcie się sami.

Teledyskowa ofensywa

Mówi się, że ważna jest jakość, a nie ilość. The Weeknd w przypadku swojej najnowszej płyty pokazuje jednak, że w parze z ilością może iść także jakość i to jaka!

Najnowszy krążek kanadyjskiego wokalisty, oprócz świetnych utworów, opakowany został także w mocne i nawiązujące do kultowych hollywoodzkich produkcji klipy. Można tu znaleźć nawiązania chociażby do Las Vegas Parano, Joker, czy Kasyno. Ponadto wyprodukowany został także krótkometrażowy film z wokalistą w roli głównej. Reżyserią obrazka, jak i wszystkich innych teledysków zajął się Anton Tammi.

Zwróćcie też uwagę na wygląd Abla, który we wszystkich teledyskach pojawia się w tym samym, czerwonym garniturze i z zawadiackim wąsem. Jest to swego rodzaju alter ego wokalisty, które poznajemy na przestrzeni całego albumu.

Po klipach do Heartless, Blinding Lights i In Your Eyes przyszedł czas na obrazek do Until I Bleed Out, chyba najlepszy jak do tej pory. Zobaczcie sami.

The Weeknd – Until I Bleed Out

Co ciekawe, w sieci pojawiły się filmiki, w których pokazane są wszystkie bezpośrednie nawiązania z klipów, do wyżej wymienionych przeze mnie klasyków amerykańskiego kina. Czy udało Wam się je wyłapać?

The Weeknd bije rekord za rekordem

The Weeknd - After Hours
The Weeknd – After Hours – okładka albumu

Najnowszy krążek The Weeknd hula aż miło. Już przed jego premierą, dwa single pokryły się platyną. Natomiast to co działo się po premierze krążka przeszło oczekiwania wszystkich. W ciągu doby, liczba streamów After Hours przekroczyła 2 miliardy! Ponadto album zadebiutował na szczycie Apple Music w ponad 85 krajach i zdominował listę Spotify Global Chart. Wokalista zdominował także wszelkie zestawienia prestiżowego magazynu Billboard. What a time to be alive.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: