The Paper Kites na dwóch koncertach w Polsce już w najbliższy weekend


20 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nie macie planów na najbliższy weekend w Poznaniu lub Warszawie? Przyjdźcie na koncerty grupy The Paper Kites. Będziecie zachwyceni!

Rockowo-folkowy zespół The Paper Kites prosto z Australii

The Paper Kites pochodzą z Australii. Tworzą muzykę z pogranicza indie rocka i folku. Na scenie działają już od dziesięciu lat i do tej pory wydali cztery albumy studyjne i dwie EPki. W ten weekend wystąpią w Polsce!

the paper kites w polsce

Ich najnowszy album to On the Corner Where You Live z 2018 roku. Inspiracją do stworzenia tej płyty były postaci, które muzycy obserwowali w sąsiadującym budynku z hotelu w Nowym Jorku. W 11 piosenkach, które się na niej znajdują The Paper Kites zawarli wiele ludzkich emocji takich jak tęsknota, samotność czy zmęczenie.

Posłuchaj ostatniego singla The Paper Kites – Give Me Your Fire, Give Me Your Rain

To właśnie w większości materiał z tej płyty zespół będzie promował podczas swoich koncertów w Polsce. Z pewnością usłyszycie jednak również piosenki z wydanego pół roku wcześniej mini albumu On The Train Ride Home.

The Paper Kites – On The Train Ride Home, zobacz teledysk

The Paper Kites na dwóch koncertach w Polsce – bilety

Australijczycy już w ten weekend wystąpią w Polsce. 23 listopada wystąpią w Warszawie, w Hydrozagadce, a dzień później, 24 listopada w poznańskim klubie Blue Note. Nie przegapcie tych wyjątkowych, rozczulających koncertów! Bilety w cenie 59 zł znajdziecie na Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

The Paper Kites w Polsce

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.