The National – zobacz klip do utworu “Hairpin Turns”

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera nowego albumu zespołu już 17 maja. Tymczasem muzycy podzielili się kolejnym singlem promującym wydawnictwo.

Płyta I Am Easy To Find, która trafi do sprzedaży już za niespełna dwa tygodnie, będzie ósmym krążkiem The National. Na początku kwietnia pojawił się teledysk do singla Light Years w reżyserii Mike’a Millsa, twórcy takich filmów jak: Debiutanci Kobiety i XX wiek (zobacz: The National z teledyskiem reżysera „Debiutantów”).

Teledysk do nowego singla – Hairpin Turns pozostaje w podobnym klimacie. Czarno-biały, minimalistyczny klip został stworzony przez tego samego reżysera, natomiast występuje w nim choreografka i tancerka Sharon Eyal.

W video występują także: członkowie zespołu, znana z bandu Davida Bowiego wokalistka Gail Ann Dorsey, a także Pauline de Lassus oraz Kate Stables.

Przypominamy, że zespół zagra 25 listopada w warszawskim Torwarze (zobacz: The National – gwiazdy indie rocka zagrają w Warszawie).

W ostatnim czasie, zespół nagrał także kawałek do soundtracku promującego ostatni sezon serialu Gra o Tron. Cały album For The Throne znajdziecie tutaj.

Premiera nowego albumu zespołu już 17 maja. Tymczasem muzycy podzielili się kolejnym singlem promującym wydawnictwo. Płyta I Am Easy To Find, która trafi do sprzedaży już za niespełna dwa tygodnie, będzie ósmym krążkiem The National. Na początku kwietnia pojawił się teledysk do singla Light Years w reżyserii Mike’a Millsa, twórcy takich filmów jak: Debiutanci i Kobiety i XX wiek (zobacz: The National z […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →