The Dumplings jadą na SXSW do Teksasu!


14 października 2016

Podziel się newsem:

Ogłoszono pierwszych artystów, którzy zagrają na jednym z najważniejszych amerykańskich festiwali – South By Southwest.

Na liście ponad 150 zespołów z 26 krajów, reprezentujących najróżniejsze style muzyki, znaleźli się The Dumplings – jako jedyny zespół z Polski.

Kuba Karaś i Justyna Święs nie są pierwszymi polskimi artystami, którzy zagrają na SXSW – byli tam już m.in. Kamp, Bajzel, L.Stadt, Paula i Karol oraz Coldair. To niewątpliwie wielkie wyróżnienie i sukces tego zespołu. Na gigantycznej, najbardziej różnorodnej imprezie na świecie, która od 29 lat odbywa się w Teksasie, występuje co roku ponad 2000 zespołów – to wielkie spotkanie branży muzycznej, na którym jej przedstawiciele (i oczywiście słuchacze) szukają nowych talentów.

Przez cały miesiąc festiwalem żyje całe Austin – grają tam wielkie gwiazdy, promowane są gry wideo, a premiery mają największe kinowe hity. Z roku na rok na SXSW pojawia się coraz więcej polskich zespołów.

– Sama procedura jest bardzo prosta. Trzeba wysłać internetowe zgłoszenie, CV zawierające biografię zespołu, zdjęcie, trzy piosenki. A po miesiącu przysyłają odpowiedź. Nie ma żadnego uzasadnienia. Ani odwołania od wyroku jury – opowiadał o sposobie dostania się na SXSW lider Pustek, które na w Austin grali w 2011 roku.

Masz zespół i chcecie zagrać na SXSW? Nie wszystko jeszcze stracone, bo festiwal nadal przyjmuje aplikacje. Swoje zgłoszenia można wysyłać do 21 października.

Sprawdź także:
“Kto zobaczy” – nowy singiel The Dumplings

Ogłoszono pierwszych artystów, którzy zagrają na jednym z najważniejszych amerykańskich festiwali – South By Southwest. Na liście ponad 150 zespołów z 26 krajów, reprezentujących najróżniejsze style muzyki, znaleźli się The Dumplings – jako jedyny zespół z Polski. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
Gdańsk - od 40 PLN
Biletomat.pl
Kraków - od 40 PLN
Biletomat.pl
Warszawa - od 40 PLN
Biletomat.pl
Poznań - od 40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →