Teabe, Rasmentalism i Tede na Polish Hip Hop Festival 2018! Wiemy, kto jeszcze dołączył do ekipy.


04 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Line up Polish Hip Hop Festival 2018 wzbogacił się o kilka nowych nazwisk!

Mamy 5 kolejnych powodów, by odwiedzić tegoroczny Polish Hip Hop Festival, bowiem line up imprezy właśnie wzbogacił się o 5 świetnych wykonawców, którzy zagrają latem na płockiej plaży! Panie i Panowie, na Polish Hip Hop Festival 2018 pojawią się:

  • PLK,
  • Tede i Abla
  • Solar i Beteo
  • Teabe
  • Rasmentalism

To właśnie ta ekipa dołączyła do artystów, przy których będzie można poszaleć podczas jednej z najfajniejszych hip hopowych imprez w Polsce. Ponadto na festiwalu wystąpią m.inAllttA, Ten Typ Mes, Białas i Bedoes, Paluch, KęKę i Gruby Mielzky.

Pamiętajcie, że do 20 maja trwa sprzedaż biletów z drugiej puli – jeśli więc chcecie złapać wlotkę na 3-dniowe hip hopowe szaleństwo za równą stówkę – warto się pośpieszyć!

Polish Hip Hop Festival 2018 odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2018 na plaży nad Wisłą w Płocku.

Line up Polish Hip Hop Festival 2018 wzbogacił się o kilka nowych nazwisk!Mamy 5 kolejnych powodów, by odwiedzić tegoroczny Polish Hip Hop Festival, bowiem line up imprezy właśnie wzbogacił się o 5 świetnych wykonawców, którzy zagrają latem na płockiej plaży! Panie i Panowie, na Polish Hip Hop Festival 2018 pojawią się: PLK, Tede i Abla Solar i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →