fot. materiały prasowe

Taylor Swift wypuściła cztery niewydane wcześniej utwory. Dziś rusza też w trasę

Podziel się newsem:

Z okazji startu trasy koncertowej Eras Tour, Amerykanka wrzuciła do sieci nowo-stary materiał. Niby jeszcze się nim nie dzieliła, ale niektóre kompozycje są doskonale znane fanom.

Nowa muzyka, którą doskonale znamy

Co znalazło się wśród utworów? Piosenki Eyes Open (Taylor’s Version), Safe & Sound (Taylor’s Version), If This Was a Movie (Taylor’s Version) oraz All of the Girls You Loved Before. Wiadomo, co oznacza adnotacja w nawiasach – to nowo nagrane wersje dobrze znanych kawałków. Po tym, jak była wytwórnia Swift sprzedała cały katalog jej piosenek za 300 milionów dolarów, gwiazda zdecydowała się nagrywać płyty od nowa, aby być w posiadaniu praw do swojej twórczości.

Odrzut z płyty

Piosenką, która natomiast po raz pierwszy ujrzała światło dzienne, jest All of the Girls You Loved Before. Prawdopodobnie jest to odrzut z płyty Lover, który finalnie nie znalazł się na albumie. Eyes Open oraz Safe & Sound można było pierwotnie usłyszeć na wydanej w 2012 ścieżce dźwiękowej do Igrzysk śmierci, a If This Was a Movie znaleźć na wersji deluxe trzeciej płyty artystyki, Speak Now.

Witamy w Swift City

17 marca rozpoczyna się amerykańska trasa koncertowa Taylor Swift. Obejmie ona materiał z albumów Lover, Folklore, a także Evermore i Midnights. Pierwszym przystankiem trasy jest Glendale w stanie Arizona, które postanowiło z tej okazji… zmienić nazwę. Ma być to jednak posunięcie czysto symboliczne i tymczasowe – „Swift City” obowiązywać będzie tylko przez dwa dni, kiedy na State Farm Stadium odbywać się będą występy Taylor Swift. Warto bowiem wspomnieć, że wokalistka, jako pierwsza w historii, wyprzedała podczas jednej trasy dwa koncerty na tym obiekcie, dzień po dniu.

Z okazji startu trasy koncertowej Eras Tour, Amerykanka wrzuciła do sieci nowo-stary materiał. Niby jeszcze się nim nie dzieliła, ale niektóre kompozycje są doskonale znane fanom. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →