Tajemnicze grafiki na profilach raperów


18 października 2021

Podziel się newsem:

W ostatnich dniach na profilach wielu polskich raperów pojawiły się plansze z wymienionymi ksywkami raperów i producentów. Sprawdź, co wiemy.

Mariaż pokoleń rapena tajemniczych grafikach

Wśród postaci na planszach znaleźli się artyści zarówno starszego pokolenia jak Łona, Peja, Liroy czy Dizkret, jak i młodsi pokroju Zeamsone, Fukaja, Fontama czy Gverilli. Rozpoczęły się bardzo logiczne spekulacje fanów, jakoby na każdej planszy znajdowały się zapowiedzi przyszłych wspólnych utworów. Wszystkie grafiki zostały wykonane w bardzo podobnej kolorystyce i stylu, co wskazuje na powiązanie między nimi. O co więc może chodzić?

W sferze domysłów

Niektórzy słuchacze śledzący bardziej wnikliwie akcję zauważyli, że wspólnym czynnikiem grafik jest wielokrotna obecność VNM-a oraz Fontama na planszach. Może to sugerować, że są oni gospodarzami zapowiadanego projektu. Przywodzi to na myśl inny album, którego gospodarzem był VNM. De Nekst Best Mixtape został wydany w 2016 roku z okazji otwarcia wytwórni DeNekstBest należącej do rapera z Elbląga. Wówczas na projekcie znalazło się blisko 40 różnych wykonawców z rodzimej sceny, choć ich dopasowanie do siebie w utworach było zdecydowanie mniej zaskakujące, a sam projekt ukazał się bez jakichkolwiek zapowiedzi. Jedynymi artystami, którzy wzięli udział w tamtym projekcie, są anonsowani obecnie na planszach Bisz, W.E.N.A. oraz Te-Tris. Czy możemy więc spodziewać się kontynuacji De Nekst Best Mixtape? Zostawiamy to na razie jedynie w strefie domysłów, jednak jest to jeden z prawdopodobnych scenariuszy.

Zapowiedziane współprace

Poniżej prezentujemy pełną listę opublikowanych jak dotąd plansz. Trzeba przyznać, że wiele z nich zwiastuje bardzo niecodzienne czy wręcz zaskakujące kolaboracje.

W ostatnich dniach na profilach wielu polskich raperów pojawiły się plansze z wymienionymi ksywkami raperów i producentów. Sprawdź, co wiemy. Mariaż pokoleń rapena tajemniczych grafikach Wśród postaci na planszach znaleźli się artyści zarówno starszego pokolenia jak Łona, Peja, Liroy czy Dizkret, jak i młodsi pokroju Zeamsone, Fukaja, Fontama czy Gverilli. Rozpoczęły się bardzo logiczne spekulacje […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →