Taco Hemingway w obszernym wywiadzie w książce “To nie jest hip-hop. Rozmowy II”


13 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Taco Hemingway zazwyczaj stroni od wywiadów. Postanowił jednak zrobić wyjątek i w książce To nie jest hip-hop. Rozmowy II będziemy mogli przeczytać obszerną rozmowę z raperem.

Taco Hemingway jest jednym z najpopularniejszych wykonawców na polskiej scenie muzycznej. Od czasu wydania płyty Trójkąt Warszawski, każde jego kolejne wydawnictwo spotykało się z ogromnym zainteresowaniem.

Taco Hemingway w książce To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Raper, mimo tak dużej popularności, nie pojawia się w mediach oraz stroni od udzielania wywiadów. Wyjątek zrobił na potrzeby książki To nie jest hi-hop. Rozmowy II. Taco przyjął zaproszenie autorów – Jacka Balińskiego i Bartka Strowskiego i w trakcie ponad czterogodzinnej rozmowy podzielił się wieloma nieznanymi dotąd faktami.

taco hemingway w książce To nie jest hip-hop. rozmowy II
fot. Ania Bystrowska

Podczas poprzedniego ogłoszenia, do już znanego grona artystów, którzy pojawią się w książce, dołączyli:

Sobota

Sobota jest raperem, autorem tekstów oraz aktorem znanym z ról w filmach Patryka Vegi. Przez wiele lat związany z wytwórnią StoproRap, w 2019 roku założył własną pod nazwą Flow Productions. Oficjalnie debiutował w zespole Snuz, a karierę solową rozpoczął w 2009 roku. Zdobywca trzech Złotych Płyt i jednej Platynowej.

Łajzol

Łajzol jest raperem związanym z zespołami JWP i Jetlagz oraz właścicielem wytwórni OF Label. Oficjalnie debiutował w 2006 roku płytą Klasyk nagraną w ramach formacji Bez Cenzury. Przez lata pracował na stanowisku business development manager. Były współwłaściciel klubokawiarni Królestwo Wwa.

O poprzednich ogłoszeniach przeczytacie tutaj.

Autorzy ujawniają kolejnych artystów pojedynczo, w każdy wtorek i środę. Ostatnie ogłoszenie będzie miało miejsce 28 sierpnia. Natomiast książka To nie jest hip-hop. Rozmowy II trafi na sklepowe półki 27 września.

fot. Ania Bystrowska

Taco Hemingway zazwyczaj stroni od wywiadów. Postanowił jednak zrobić wyjątek i w książce To nie jest hip-hop. Rozmowy II będziemy mogli przeczytać obszerną rozmowę z raperem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →