Taco Hemingway i Quebonafide wydali wspólny singiel! Jest pełna, muzyczna symbioza?


16 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Taconafide to nowy (s)twór na polskiej scenie hip hopowej. :)

Dwie różne stylistyki, dwie osobowości, jeden hip hop. Po wielu miesiącach oczekiwań i paru tygodniach domysłów Taco Hemingway i Quebonafide wyłożyli przysłowiowe karty na stół wydając swój pierwszy wspólny singiel Art-B, który jest zapowiedzią ich kolaboracyjnego wydawnictwa “SOMA 0,5 mg.”

Wspólne granie hip hopu połączone jest z rozgrywką w Go, która od początku była motywem przewodnim wydawnictwa. Niestety nie wiadomo jeszcze, jaka jest stawka w tej grze. ;)

TACONAFIDE EKODIESEL TOUR 2018 – BILETY

“W milionera z kundla w rok. SZOK” – rapuje nowy hip hopowy (s)twór na polskiej scenie – Taconafide. W pierwszym singlu z SOMA 0,5 Panowie całkiem nieźle się zgrali. Ale… jak myślicie – w Art-B słychać więcej Taco, czy Quebo? Ciekawe, czy Taconafide na Soma 0,5 okaże się być owocną, hip hopową symbiozą, czy może raczej mocnym zderzeniem muzycznych osobowości… Anyway – na pewno będzie ciekawie!

A jeśli Wy też nie możecie się już doczekać pierwszej wspólnej płyty Taco Hemingwaya i Quebonafide – wydawnictwo, które ukaże się 13 kwietnia można od dziś zamawiać w preorderze TUTAJ. Limitowany nakład będzie wzbogacony o dodatkowe CD z remiksami oryginalnych utworów, zwrotkami zaproszonych gości oraz produkcjami, które nie pojawiły się na płycie. Stay tuned!

Taconafide to nowy (s)twór na polskiej scenie hip hopowej. :) Dwie różne stylistyki, dwie osobowości, jeden hip hop. Po wielu miesiącach oczekiwań i paru tygodniach domysłów Taco Hemingway i Quebonafide wyłożyli przysłowiowe karty na stół wydając swój pierwszy wspólny singiel Art-B, który jest zapowiedzią ich kolaboracyjnego wydawnictwa “SOMA 0,5 mg.” Zobacz także Co obejrzeć po […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →