System Of A Down z dwoma nowymi kawałkami po 15 latach ciszy


06 listopada 2020

Podziel się newsem:

System Of A Down powrócił. Kultowy zespół po 15 latach wydawniczej ciszy wydał właśnie dwa zupełnie premierowe single – Protect The Land oraz Genocidal Humanoidz. Sprawdźcie!

Reklama

System Of A Down powraca w słusznej sprawie

Jako System Of A Down właśnie wydaliśmy nową muzykę po raz pierwszy od 15 lat. Nadszedł czas, aby to zrobić, ponieważ wszyscy razem, zjednoczonym głosem, mamy coś niezwykle ważnego do powiedzenia.

Takie słowa czytamy w najnowszym poście na Facebooku hard rockowej, amerykańskiej grupy System Of A Down, której ostatnim albumem jest wydana w 2005 roku płyta Hypnotize, zawierająca jeden z najważniejszych utworów grupy – Lonely Day. Co się stało, że po tak długiej przerwie muzycy ponownie postanowili zabrać głos?

System Of A Down
System Of A Down

System Of A Down w obronie stłamszonej wojną ojczyzny

Premiera aż dwóch nowych singli System Of A Down wiążę się z obecną sytuacją polityczną w Azerbejdżanie, w którą zespół aktywnie angażuje się już od kilku tygodni. Utwory Protect The Land i Genocidal Humanoidz, mówią o straszliwej wojnie toczącej się Artsakh i Armenii, które to tereny są kulturowymi ojczyznami muzyków, mających ormiańskie korzenie.

Skorumpowane reżimy Alijewa w Azerbejdżanie i Erdogana w Turcji chcą uznać Artsakh i Armenię za swoje, bezkarnie dopuszczając się przy tym ludobójstwa wobec ludzkości i dzikiej przyrody. W dobie dezinformacji, ukrywania prawdy o sytuacji na wschodzie i przymykania na nią oczy, członkowie zespołu System Of A Down czują się w obowiązku aby chronić swoją ziemię, kulturę i naród.

System Of A Down

Artyści udostępnili swoje nowe single na platformie Bandcamp. Dochód z ich zakupu oraz ze sprzedaży specjalnej linii merchu, związanej z protestami, zostanie przekazany amerykańskiej fundacji Armenia Fund, która zapewnia kluczową pomoc i podstawowe zapasy dla osób dotkniętych okrucieństwem wojny na wschodnich terenach.

Dwa nowe single od System Of A Down. Posłuchaj i pomóż!

Posłuchajcie zatem dwóch premierowych utworów System Of A DownProtect The Land i Genocidal Humanoidz. Muzyka i słowa mówią tu same za siebie. Nie zapomnijcie dorzucić swojej cegiełki!

System Of A Down – Protect The Land, zobacz teledysk:

System Of A Down – Genocidal Humanoidz, posłuchaj:

System Of A Down powrócił. Kultowy zespół po 15 latach wydawniczej ciszy wydał właśnie dwa zupełnie premierowe single – Protect The Land oraz Genocidal Humanoidz. Sprawdźcie! System Of A Down powraca w słusznej sprawie Jako System Of A Down właśnie wydaliśmy nową muzykę po raz pierwszy od 15 lat. Nadszedł czas, aby to zrobić, ponieważ […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.