Sylwester 2019/2020 – Poznań [Aktualizacja]

Podziel się newsem:

W sylwestrową noc w Poznaniu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli zastanawiacie się jak spędzić ostatni dzień 2019 roku, sprawdźcie nasze propozycje.

Poznań w tym roku oferuje sylwestrową zabawę na najwyższym poziomie. Sprawdźcie, gdzie będzie można najlepiej powitać Nowy Rok w Stolicy Wielkopolski.

Sylwester 2019/2020 w Poznaniu

Sylwester Miejski – Poznań, Plac Wolności

Miejska impreza w tym roku zapowiada się naprawdę imponująco. Wydarzenie tradycyjnie odbędzie się na Placu Wolności. Wystąpią: podbijający polski rynek muzyczny – Krzysztof Zalewski, jako jego gość specjalny – zjawiskowa i nieprzestająca zaskakiwać Brodka oraz uwielbiany przez tłumy Kamil Bednarek.

Gdzie: Plac Wolności
Kto: Krzysztof Zalewski, Brodka, Kamil Bednarek
wstęp wolny

sylwester 2019 poznań

Tama NYE | Booka Shade live – Poznań, Tama

W klubie Tama Nowy Rok przywitamy przy dźwiękach duetu Booka Shade. Walter Merziger i Arno Kammermeier wyrobili sobie reputację jednego z najbardziej szanowanych reprezentantów muzyki elektronicznej, wyciągając ją ze swoistego podziemia, co zaowocowało oficjalnymi remiksami dla tak uznanych wykonawców, jak Depeche Mode, Kings of Leon czy Moby.

Gdzie: Tama
Bilety: wkrótce w sprzedaży na stronie Biletomat.pl

Booka Shade Sylwester w Tamie

Sylwestra spędzam w domu: Oscarowa Noc w House Szkolna – Poznań, HOUSE Szkolna

W Sylwestrową noc w House Szkolna przeniesiemy się do świata filmów. Przejdźcie się po czerwonym dywanie, stańcie na ściance przed grupą papparazzi i poczujcie się jak prawdziwe gwiazdy!

Gdzie: HOUSE Szkolna
Kto: Piotr Bejnar, Hrabioza, Sassafras Tree (Lewa b2b Mitch), Exilim, Dawid Sieradzki, Être Kolektiv, Chaika
Bilety: 20-250 zł, kup na Biletomat.pl

sylwester w house szkolna

Schron NYE 2020: Godziny Szczytu – Poznań, Schron

Schron zaprasza na na kilkunastogodzinną imprezę, której długość będzie zależała od Was. Na dwóch scenach zagrają najlepsi polscy artyści a wystrój utrzymany będzie w azjatyckim klimacie jak z filmów z Jackie Chanem.

Gdzie: Schron
Kto: KAJKO, Boarding Pass
Bilety: 45-50 zł, kup na Biletomat.pl

sylwester schron

BAL Sylwestrowy 2020 – Szkolna Dyskoteka | Rubin Robi Raban – Poznań, Próżność

W Sylwestra w Próżności zagoszczą dwa sztandarowe cykle poznańskiego klubu – Szkolna Dyskoteka w Sali Szampańskiej oraz Rubin Robi Raban w Sali Lustrzanej.

Gdzie: Próżność
Kto: Hrabia, Rubin Robi Raban
Bilety: 69 zł, kup na Biletomat.pl

bal sylwestrowy w próżności

Sylwestrowy Rejs po Bałtyku – Poznań, Bałtyk

Wszyscy na pokład! Wybierzcie się na Sylwestrowy rejs pod banderą MUS bar & view. Każdy pasażer znajdzie tu coś dla siebie. Będzie co zjeść, wypić i gdzie usiąść. Nie zabraknie także wielkiego suchego deku do nocnego disco szaleństwa, do którego porwą Was: Margin, Busha i na wokalu Jakob A.

Gdzie: Bałtyk, Mus bar & view
Bilety: 150-290 zł, kup na Biletomat.pl

sylwester mus bar & view

Shiny SQ New Year’s Eve – Poznań, SQ Klub

Jeśli znudziła Wam się matowość dnia powszedniego, spędźcie Sylwestra skąpani w świetlnych refleksach dyskotekowych kul w klubie SQ. Jego wnętrze tej nocy zmieni się nie do poznania dzięki wyjątkowym wizualizacjom. O muzyczne wrażenia zadbają: Groove Cocktail, Loui oraz Jacob A.

Gdzie: SQ Klub
Kto: Groove Cocktail, Loui, Jacob A
Bilety: kup na Biletomat.pl

sylwester sq

Sylwester w Blue Note – Poznań, Klub Blue Note

Impreza sylwestrowa w Blue Note będzie miała charakter taneczno-„zasiadany”.Grać będzie Whisky River Rock’n’Roll Band – zespół wykonujący energetyczną mieszankę rhythm’n’bluesa, soul, rock’n’rolla, swingu i funky, plus utwory królujące na listach przebojów.

Gdzie: Blue Note
Bilety: 325 zł

Sylwester w Blue Note Poznan

Kubańska Noc Sylwestrowa – Poznań, Concordia Design

Na Kubę przeniesiemy się podczas sylwestrowej nocy w Concordia Design. Na parkiet porwie nas zespół Jose Torres & Havana Dreams, który słynie z typowej kubańskiej muzyki, rozbrzmiewającej na ulicach Hawany. Standardy muzyki kubańskiej uzupełnią sety Juanky’s Power, DJ-a specjalizującego się w muzyce latynoskiej, oraz występy tancerzy z Torres Salsa Group, którzy będą uczyć podstaw salsy, mambo i cha-chy.

Gdzie: Concordia Design
Kto: Jose Torres & Havana Dreams, Juanky’s Power
Bilety: 490-550 zł

Kubańska Noc Sylwestrowa

Sylwester U Przyjaciół – Sherlock Holmes – Poznań, Kawiarnia U Przyjaciół

Kawiarnia U Przyjaciół zaprasza na wyjątkowego Sylwestra z Sherlockiem Holmesem. W programie: spektakl Sherlock Holmes w Teatrze, atelier fotograficzne oraz potańcówka.

Gdzie: Kawiarnia U Przyjaciół
Bilety: 120-140 zł

sylwester u przyjaciół

Sylwester 2020 – Dirty Dancing – Poznań, Klub Muzyczny B17

Natomiast w B17 będzie można bawić się przy akompaniamencie utworów z musicalu Dirty Dancing w wykonaniu Angeliki Gaj i Marcela Lelo, wykonawców spektaklu Dirty Dancing po latach. W programie również zabawy i animacje takie jak: Taniec z Gwiazdami, bitwa tameczna czy taneczny maraton.

Gdzie: Klub Muzyczny B17
Bilety: 390 zł

Sylwester Dirty Dancing

RETROmachina czyli powrót do przeszłości – Poznań, Cybermachina

W sylwestrową noc w Cybermachinie cofniemy się do czasów dyskotek szkolnych, lat w których w tv królował Airwolf, Strażnik Teksasu, Drużyna A, Mac Gyver i Słoneczny patrol. Czasów wymiany karteczek, królowania pegazusa i słynnej oranżady w proszku. Całość dopełni oprawa muzyczna w klimacie tamtych lat.

Gdzie: Cybermachina
Bilety: 80-90 zł

Sylwester w Cybermachinie

Która godzina się pytam? – Sylwester z piosenkami Kabaretu Tey – Poznań, Scena na Piętrze

W Scenie na Piętrze odbędzie się wieczór kabaretowy Zenona Laskowika i jego gości. To właśnie na Masztalarskiej 8 była pierwsza siedziba kabaretu TEY. W programie skecze, monologi i piosenki. Wystąpią: Zenon Laskowik, Katarzyna Pakosińska, Magdalena Pawelec, Krzysztof Jaślar, Zbigniew Górny, Grzegorz Tomczak i zespół muzyczny Telemenele.

Gdzie: Scena na Piętrze
Bilety: 180 zł

Sylwester Scena Na Piętrze

Sylwester jest hardkorem – Poznań, Projekt LAB

W Projekt LAB główną scenę opanują najszybsze gatunki elektroniki, bar tej nocy przejmie techno ekipa Technokracja natomiast w mordorze zagrzmi Ashwagundub soundsystem.

Gdzie: Projekt LAB
Kto:Groan-er, Anabber aka Jan Gabber, Agathe HP, Cosmaya, DJ MARIUSHA aka Zariush, PLEBS, Impakt, Potocki/Panic System, No_contact, Spete, Zboro, Ashwagundub, Caveman Dub, Przemissimo Campagnolo  

sylwester projekt lab

Idę w Tango

Więcej sylwestrowych imprez, nie tylko w Poznaniu, znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

W sylwestrową noc w Poznaniu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli zastanawiacie się jak spędzić ostatni dzień 2019 roku, sprawdźcie nasze propozycje. Poznań w tym roku oferuje sylwestrową zabawę na najwyższym poziomie. Sprawdźcie, gdzie będzie można najlepiej powitać Nowy Rok w Stolicy Wielkopolski. Sylwester 2019/2020 w Poznaniu Sylwester Miejski – Poznań, Plac Wolności Miejska […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy w Poznaniu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.