Spędź Sylwestra w Poznaniu z Brodką, Zalewskim i Bednarkiem!


31 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Oto pierwsze ogłoszenia dotyczące sylwestrowych koncertów. Wyjątkowa noc zapowiada się w Poznaniu, gdzie wystąpią Krzysztof Zalewski, Brodka i Kamil Bednarek.

Najbardziej imprezowa noc w roku zbliża się wielkimi krokami. To czas, którego nie możecie przespać! Jeśli jeszcze nie macie planów i nie wiecie w jaki sposób wejdziecie w nowe dziesięciolecie – mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia.

Sylwester Miejski 2019 w Poznaniu – koncerty

W tym roku miasto Poznań przyjmuje wszystkich spragnionych muzycznych wrażeń i nie tylko. Stolica Wielkopolski oferuje naprawdę ciekawe atrakcje. Podczas imprezy na Placu Wolności wystąpią: podbijający polski rynek muzyczny – Krzysztof Zalewski, jako jego gość specjalny – zjawiskowa i nieprzestająca zaskakiwać Brodka oraz uwielbiany przez tłumy Kamil Bednarek, który zabierze Was na chwilę na pełną tanecznych rytmów Jamajkę.

sylwester 2019 poznań

Jesteśmy pewni, że każdy z tych artystów zapewni Wam niesamowite doznania i zadba o najlepszą zabawę. Podczas imprezy nie zabraknie również DJów, którzy zaprezentują największe, taneczne przeboje, do których będziemy się bawić przez całą noc.

Sylwester Miejski 2019 w Poznaniu – kiedy i gdzie?

Koncerty sylwestrowe na Placu Wolności w Poznaniu odbędą się w nocy z 31 grudnia 2019 na 1 stycznia 2020 w godzinach 22:00 – 2:00. Więcej szczegółów na temat atrakcji towarzyszących temu wydarzeniu poznamy w najbliższych dniach. W każdym razie – już teraz wiemy, że nie może Was tam zabraknąć!

QueFestival 2019 - fotorelacja Rytmy.pl

Oto pierwsze ogłoszenia dotyczące sylwestrowych koncertów. Wyjątkowa noc zapowiada się w Poznaniu, gdzie wystąpią Krzysztof Zalewski, Brodka i Kamil Bednarek. Najbardziej imprezowa noc w roku zbliża się wielkimi krokami. To czas, którego nie możecie przespać! Jeśli jeszcze nie macie planów i nie wiecie w jaki sposób wejdziecie w nowe dziesięciolecie – mamy dla Was propozycję […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.