Słuchamy świątecznej płyty Stray Kids 


29 listopada 2021

Podziel się newsem:

Stray Kids wypuścili właśnie specjalny bożonarodzeniowy krążek. Płyta zatytułowana Christmas EveL zawiera 3 nowe piosenki oraz angielską wersję Domino.

Chrismal EveL ukazało się 29 listopada. Na płycie usłyszycie zupełnie nowe kawałki: Christmas EveL, Winter Falls oraz 24 to 25. Tracklistę zamyka angielska wersja Domino – piosenka pochodząca z ostatniego krążka zespołu pt. NOEASY. 3RACHA – subunit zespołu składający się z Bang Chana, Hana oraz Changbina – brał udział zarówno w pisaniu, jak i produkcji wszystkich czterech utworów. Wraz z nową płytą ukazał się teledysk do Christmal EveL, w którym zespół wciela się w chaotycznych pomocników Świętego Mikołaja. Kawałkowi daleko jest do typowych, świątecznych piosenek, a Stray Kids wykorzystuje go do ponarzekania na gwiazdkowy okres. Winter Falls, do którego teledysk ukaże się 30 listopada oraz 24 to 25 to już typowe okołoświąteczne ballady.

Stray Kids – Christmas Evel

Kim są Stray Kids?

Stray Kids to k-popowy boysband powstały pod skrzydłami JYP Entertainment, który zadebiutował w 2018 roku. W skład zespołu wchodzą: Lee Know, Han, I.N, Felix, Bang Chan, Hyunjin, Seungmin i Changbin. Grupa znana jest ze swojego mocnego brzmienia zapewnianego przez 3RACHĘ – producentów wchodzących w skład zespołu. 2021 rok był wyjątkowo intensywny dla zespołu. Wszystkie aktywności Hyunjina zostały zawieszone na kilka miesięcy po głośnej aferze bullyingowej. Bez niego zespół wziął udział w kolejnej edycji Kingdom: Legendary War, wygrywając show. W sierpniu grupa wydała swój drugi album studyjny Noeasy, który sprzedał się w ponad milionie kopii.

Stray Kids Christmas Evel, okładka
Okładka singla Christmas Evel

Posłuchajcie Christmas EveL

Stray Kids wypuścili właśnie specjalny bożonarodzeniowy krążek. Płyta zatytułowana Christmas EveL zawiera 3 nowe piosenki oraz angielską wersję Domino. Chrismal EveL ukazało się 29 listopada. Na płycie usłyszycie zupełnie nowe kawałki: Christmas EveL, Winter Falls oraz 24 to 25. Tracklistę zamyka angielska wersja Domino – piosenka pochodząca z ostatniego krążka zespołu pt. NOEASY. 3RACHA – […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →