Stray Kids – zobacz nowy teledysk od k-popowego zespołu


20 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Stray Kids powrócili z nowym materiałem. 19 czerwca wyszedł ich najnowszy album Clé 2: Yellow Wood oraz promujący go singiel Side Effects. To już trzeci comeback kpopowego boysbandu.

Zespół Stray Kids powstał pod skrzydłami jednej z największych koreańskich wytwórni – JYP Enternainment. Członkowie zostali wyłonieni w czasie reality show o nazwie StrayKids, która później stała się także oficjalną nazwą grupy.

Jeszcze przed debiutem udało im się wydać pierwszy singiel, który stał się hitem – Hellevator. Również kolejne kawałki wydane już w ostatecznym, dziewięcioosobowym składzie robiły zamieszanie na k-popowych listach przebojów – jak choćby debiutancki Distric 9, czy singiel z ostatniej płyty – MIROH.

Stray Kids z nowym teledyskiem do singla Side Effects

Stray Kids – Side Effect – zobacz teledysk

Podobnie jak przy poprzednich produkcjach, członkowie zespołu brali udział w tworzeniu materiału. Tekst Side Effects napisało trzech członków zespołu – Bang Chan, Changbin i Han.

Niepokojące słowa piosenki świetnie współgrają z muzyką. Spokojne fragmenty przeplatają się bowiem z mocnym, transowym refrenem. Side Effects jest przepełnione energią i charakterystycznym dla Stray Kids brzmieniem.

Stray Kids – Cle 2: Yellow Wood

Na mini-albumie poza promującym go kawałkiem znajdziecie 6 innych kawałków. Czy Clé 2: Yellow Wood powtórzy sukces poprzedniego krążka, który zadebiutowała 3 miejscu rankingu Billboard? Czekając na odpowiedź, możecie posłuchać albumu na Spotify:

Stray Kids powrócili z nowym materiałem. 19 czerwca wyszedł ich najnowszy album Clé 2: Yellow Wood oraz promujący go singiel Side Effects. To już trzeci comeback kpopowego boysbandu. Zespół Stray Kids powstał pod skrzydłami jednej z największych koreańskich wytwórni – JYP Enternainment. Członkowie zostali wyłonieni w czasie reality show o nazwie StrayKids, która później stała […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →