Still Corners – synth popowy duet na jedynym koncercie w Polsce


14 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Still Corners, czyli synth popowy duet, który współpracował z Wrecking Light Records i Sub Pop, po raz pierwszy wystąpi na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się 8 czerwca 2019 w Poznaniu. 

Still Corners to brytyjski zespół, który powstał w 2007 roku. W jego skład wchodzą: multiinstrumentalista i producent Greg Hughes oraz wokalistka Tessa Murray. Dwa pierwsze albumy studyjne duetu – Creatures of an Hour i Strange Pleasures zostały wydane przez kultową amerykańską wytwórnię Sub Pop.

Kolejne dwa, w tym najnowszy – Slow Air wydany w 2018 roku, ukazał się nakładem założonej przez Still Corners wytwórni Wrecking Light Records. Najnowsza płyta, eterycznymi dźwiękami przywołuje klimat zachodniej, gorącej Ameryki.

Chcieliśmy usłyszeć piękną gitarę i perkusję, a także coś zupełnie nieokreślonego w połączeniu z klasycznym klimatem pisania piosenki. Zawsze staramy się uzyskać dźwięk, który słyszymy w sobie. Nazwa „Slow Air” przywołuje mi nastrój albumu – stały, niesamowity i piękny – Tessa Murray

Duet Still Corners niebawem pojawi się na jedynym koncercie w Polsce. Brytyjczycy 8 czerwca zagrają w poznańskim klubie Blue Note. Wejściówki w cenie 65 PLN są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.