materiały promocyjne

Still Corners ruszą w małą trasę koncertową po Polsce

Obserwuj nas na instagramie:

Dream popowy zespół Still Corners powróci do Polski z trzema koncertami. Zagrają w Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu.

Dream popowa rewelacja znowu w Polsce

The Trip, Black Lagoon czy The Message to utwory, które podbiły w ostatnich latach serca entuzjastów dream popu na całym świecie. Ich autorzy, Still Corners, powrócą w sierpniu do Polski na 3 występy. Koncerty zespołu we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie bez wątpienia będą wieczorami, których przyjemny, letni klimat zapamiętamy na długo.

Still Corners to projekt, który tworzą Tessa Murray oraz Greg Hughes. Od samego początku zespół nagrywa muzykę, która jest jednocześnie refleksyjna, poszukująca i romantyczna. Od 2016 roku wydają muzykę pod szyldem własnego labelu, Wrecking Light Records. Ich ostatnie płyty Dead Blue, Slow Air oraz The Last Exit, które przyjadą promować do Polski, umocniły pozycję zespołu jako jednego z czołowych przedstawicieli dream popu w ostatniej dekadzie. Kiedy będzie można usłyszeć duet w naszym kraju?

8.08.2023 Wrocław, Stary Klasztor
9.08.2023 Poznań, Tama
10.08.2023 Warszawa, Proxima

Still Corners – The Trip

Kup bilety na polskie koncerty zespołu Still Corners

Bilety na wszystkie trzy polskie koncerty Still Corners są już dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na koncertach z trasy! Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. 

Still Corners ruszą w małą trasę koncertową po Polsce

Dream popowy zespół Still Corners powróci do Polski z trzema koncertami. Zagrają w Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Dream popowa rewelacja znowu w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →