Stand-upy po raz pierwszy na Beerweek Festival w Krakowie


21 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Beerweek Festival odbędzie się już w najbliższy weekend. Po raz piąty do Krakowa przyjadą czołowe browary rzemieślnicze z całej Polski. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy.

Wśród wystawców, którzy pojawią się na Stadionie Cracovii, znajdziecie dobrze znane marki, ale także takie, które zaprezentują się tam po raz pierwszy. Łącznie podczas festiwalu będzie można spróbować piw od blisko 50 różnych browarów z całej Polski.

Wiadomo, że tam, gdzie piwo, musi pojawić się także coś dobrego do zjedzenia. Podczas Beerweeku będzie można skorzystać z szerokiej strefy gastronomicznej w postaci strefy food trucków.

Oprócz tego organizatorzy zadbali również o atrakcje sceniczne i kino letnie. Po raz pierwszy na festiwalu odbędą się także występy stand-uperów.

Stand-upy odbędą się w dwa pierwsze dni imprezy. W piątek 24 maja wystąpi Michał Leja. W sobotę natomiast zobaczymy artystów Comedy Lab – Krzysztofa Kasparka i Tomasza Machnickiego. Cała trójka to komicy pochodzący z Krakowa.

Beerweek Festival odbędzie się już w najbliższy weekend – 24-26 maja na Stadionie Cracovii w Krakowie. Wejściówki oraz gadżety festiwalowe znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.