Stand-upy po raz pierwszy na Beerweek Festival w Krakowie

Obserwuj nas na instagramie:

Beerweek Festival odbędzie się już w najbliższy weekend. Po raz piąty do Krakowa przyjadą czołowe browary rzemieślnicze z całej Polski. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy.

Wśród wystawców, którzy pojawią się na Stadionie Cracovii, znajdziecie dobrze znane marki, ale także takie, które zaprezentują się tam po raz pierwszy. Łącznie podczas festiwalu będzie można spróbować piw od blisko 50 różnych browarów z całej Polski.

Wiadomo, że tam, gdzie piwo, musi pojawić się także coś dobrego do zjedzenia. Podczas Beerweeku będzie można skorzystać z szerokiej strefy gastronomicznej w postaci strefy food trucków.

Oprócz tego organizatorzy zadbali również o atrakcje sceniczne i kino letnie. Po raz pierwszy na festiwalu odbędą się także występy stand-uperów.

Stand-upy odbędą się w dwa pierwsze dni imprezy. W piątek 24 maja wystąpi Michał Leja. W sobotę natomiast zobaczymy artystów Comedy Lab – Krzysztofa Kasparka i Tomasza Machnickiego. Cała trójka to komicy pochodzący z Krakowa.

Beerweek Festival odbędzie się już w najbliższy weekend – 24-26 maja na Stadionie Cracovii w Krakowie. Wejściówki oraz gadżety festiwalowe znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Beerweek Festival odbędzie się już w najbliższy weekend. Po raz piąty do Krakowa przyjadą czołowe browary rzemieślnicze z całej Polski. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy. Wśród wystawców, którzy pojawią się na Stadionie Cracovii, znajdziecie dobrze znane marki, ale także takie, które zaprezentują się tam po raz pierwszy. Łącznie podczas festiwalu będzie można spróbować piw od […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →