Spędzasz lato w mieście? Nad Wisłą w tym sezonie bedą się działy prawdziwe cuda!


10 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Cud nad Wisłą to klubokawiarnia, która rozpowszechniła w stolicy modę na chillowanie i imprezowanie pod chmurką. Jakie cuda przewidziała na ten sezon?

Swingowe potańcówki, stand-upy, solidna dawka jazzu, kino pod chmurką, koncerty… Takie cuda będą się tego lata działy nad brzegiem Wisły tuż przy Płycie Desantu.

Klubokawiarnia Cud nad Wisłą od 8 lat zapewnia Warszawiakom kulturalne doznania w pięknych okolicznościach przyrody. Jakie atrakcje zaplanowano w tym sezonie?

Na całe lato przygotowano cykl imprez, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Poniedziałki

“Cudowne kino nad Wisłą”, czyli najciekawsze propozycje naprawdę dobrego, niszowego kina. Startują o godzinie 21.30 i uprzyjemniają ciepłe, wakacyjne wieczory.

Wtorki

Zmienny jest i pełen niespodzianek.

Środy

Stand-up nad Wisłą“. W środku tygodnia w Cudzie spotyka się czołówka polskiej sceny stand-upowej, by rozemocjonować i powrócić do życia zmęczonych pracą warszawiaków.

Czwartki

Koncertowe Czwartki by Bobby Burger. “Cud nad Wisłą” w tym roku połączył siły z “Bobby Burger” i zaprasza na jeszcze ciekawszy cykl. W każdy czwartek na scenie pojawia się i pojawiać będzie rozpoznawalny artysta z polskiej sceny muzycznej, na którego warto nadstawić ucho.

Piątki i soboty

Zdecydowanie klubowe. House, disco, pop, hip-hop, r’n’b, muzyka elektroniczna – to wszystko może się zdarzyć podczas pierwszej części weekendu. Spectrum gatunków szerokie, wspólny mianownik to dobrzy didżeje i nietuzinkowa zabawa.

Niedziele

Jazz nad Wisłą. Przez cały sezon, w każdą niedzielę w “Cudzie nad Wisłą” rozbrzmiewa jazz. Czasem są to koncerty, czasem słuchowiska, a czasem swingowe potańcówki.

A już od 22 lipca klubokawiarnia Cud nad Wisłą rozpoczyna tygodniowe świętowanie swoich 8 urodzin. Jak obiecują organizatorzy imprezy – będzie wyjątkowo i intensywnie. :)

 

Cud nad Wisłą to klubokawiarnia, która rozpowszechniła w stolicy modę na chillowanie i imprezowanie pod chmurką. Jakie cuda przewidziała na ten sezon? Swingowe potańcówki, stand-upy, solidna dawka jazzu, kino pod chmurką, koncerty… Takie cuda będą się tego lata działy nad brzegiem Wisły tuż przy Płycie Desantu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →