TOP 6 MIEJSCÓWEK na wakacyjny chill w Warszawie!


14 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdźcie, gdzie w stolicy najlepiej spędza się gorące dni i upojne, letnie noce!

Upały w betonowej dżungli bywają bezlitosne, a letnie podróże miejską komunikacją publiczną powodują nagłe napady nostalgii za morską bryzą i wakacjami ALL INCLUSIVE.

Ale na szczęście wakacje w mieście mogą być znośne, a nawet bardzo przyjemne… Pod warunkiem, że spędza się je w najlepszych miejscówkach, które raczą dobrą muzyką, orzeźwiającymi drinkami i wybornym towarzystwem.

Gdzie najprzyjemniej zrelaksować się (lub zresetować) w Warszawie letnią porą? Oto nasze TOP 6 WAKACYJNYCH MIEJSCÓWEK W WARSZAWIE! 

1. Iskra Pole Mokotowskie

Miejsce z przestronnym ogrodem i basenem, a także własną przestrzenią klubową. Iskrę, oprócz lokalnych wykonawców odwiedzili już m.in. Catz ‘N Dogz oraz Mat.Joe, a niedługo wystąpi tam także Mark Knight.

2. Agrykola

Nowa lokalizacja na mapie Warszawy w okolicach Łazienek Królewskich. Za dnia można tu napić się kawy, drinka lub zjeść bajgla, a wieczorem zrelaksować na leżaku lub pobawić się przy ciepłych i orientalnych dźwiękach.

3. Nocny Market

Jeden z ulubionych letnich punktów gastronomicznych warszawiaków, gdzie można poznawać różne smaki świata w towarzystwie delikatnej, housowej muzyki. W okolicy organizowane są takie imprezy, jak np. H&M Dworzec.

4. Hideout Smolna

Znane z imprez na stołecznej Smolnej jest otwarte dla gości także m. in. w Środy z Aperolem. Podczas sezonu to właśnie tutaj odbywają się streamy Smolna On Air prezentujące topowe nazwiska sceny elektronicznej.

5. Lake Park Wilanów

Położone z dala od miejskiego zgiełku miejsce, w którym można aktywnie spędzić czas (wakeboard, siatkówka), w towarzystwie deepowych brzmień.

6. Brzeg Wisły

Oba brzegi rzeki obfitują w ogromną ilość klubów i barów (np. Cud nad Wisłą, Rejs, Pomost 511, SEN). Częstym zwyczajem są spotkania na schodkach oraz kontynuowanie zabawy, w którymś z pobliskich przybytków.

Zestawienie przygotował Wiktor Zdzienicki.

Sprawdźcie, gdzie w stolicy najlepiej spędza się gorące dni i upojne, letnie noce! Upały w betonowej dżungli bywają bezlitosne, a letnie podróże miejską komunikacją publiczną powodują nagłe napady nostalgii za morską bryzą i wakacjami ALL INCLUSIVE. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →