Czy to koniec znanych miejscówek nad Wisłą?

Obserwuj nas na instagramie:

Nowe zasady uniemożliwią klubokawiarniom dotychczasową działalność.

W ostatnich latach bardzo popularne stały się bary i kluby  zlokalizowane na bulwarach przy rzece. W Warszawie najbardziej znane to chociażby Cud Nad Wisłą czy Hocki Klocki.

Odbywające się tam latem imprezy czy koncerty były świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu na powietrzu.

W nadchodzącym sezonie prawdopodobnie miejscówki te nie będą mogły kontynuować swojej działalności. A to za sprawą decyzji władz miasta, które chcą zminimalizować poziom hałasu.

Sprawę skomentowali właściciele Cudu nad Wisłą. W poście zarzucają miastu zbyt późne rozpisanie konkursu na dzierżawę terenu, przez co sezon nad rzeką rozpocznie się dużo później niż zwykle.

Twórcy znanej miejscówki nie zamierzają jednak jeszcze składać broni i zapowiadają, że będą próbowali porozumieć się z władzami miasta.

Nowe zasady uniemożliwią klubokawiarniom dotychczasową działalność. W ostatnich latach bardzo popularne stały się bary i kluby  zlokalizowane na bulwarach przy rzece. W Warszawie najbardziej znane to chociażby Cud Nad Wisłą czy Hocki Klocki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →