Sophie Ellis-Bextor w Polsce!


23 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Jedna z najsłynniejszych i najpiękniejszych brytyjskich wokalistek – Sophie Ellis-Bextor – przyjeżdża do Polski!

Sophie Ellis-Bextor, znana z hitów takich jak “Groovejet” czy “Murder on The Dancefloor”, odeszła od tanecznych brzmień w stronę nieco bardziej spokojnego popu z retro-folkowym klimatem, ale wciąż ma umiejętność pisania wpadających w ucho melodyjnych hitów. Jej ostatnia, wydana na początku września płyta Familia, inspirowana jest kulturą Ameryki Południowej, ale promujący ją singiel “Come With Us” to wciąż charakterystyczne, dyskotekowe rytmy, z jakich najbardziej kojarzą ją fani.

W ramach promocji płyty Sophie przyjedzie w październiku do Polski – niestety nie na koncert. Poza udzielaniem wywiadów i występami w TV, Sophie spotka się z fanami w niedzielę 16 października o godz. 16:00 pw warszawskim salonie Empik Junior (ul. Marszałkowska 104/122).

Sprawdź także:
Sophie Ellis-Bextor znów tanecznie! Nowy singiel “Come With Us”

Jedna z najsłynniejszych i najpiękniejszych brytyjskich wokalistek – Sophie Ellis-Bextor – przyjeżdża do Polski! Sophie Ellis-Bextor, znana z hitów takich jak “Groovejet” czy “Murder on The Dancefloor”, odeszła od tanecznych brzmień w stronę nieco bardziej spokojnego popu z retro-folkowym klimatem, ale wciąż ma umiejętność pisania wpadających w ucho melodyjnych hitów. Jej ostatnia, wydana na początku […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →